• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

yaren* Evlendi

mihrimah

turquoise
Özel üye
bir yaren göremedi ya Allah Allaah. gerçi görmesini isteyip istemediğime pek emin değilim. Gelin misali hem ağlar hem giderim :D @yaren* bak buraya bak burayaa

Düzenleyen yönetici:

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Forumun müzmin bekarı @yaren* sonunda evlendi. Kendisini tebrik eder mutluluklar dilerim. Bir yastıkta kocasınlar efem

Hiç merak etmeyin düğünden kareler hemen bu başlıkta

NOT: Forumun zaten arka sokaklarında yaşayan üyesi Mihrimah'dan bu konudan sonra haber alınamadı

@mihrimah bence sen saklansan fena olmaz :D
İstersen arkama saklanabilirsin korurum ben seni :D

Gerçekten yaren* evlendi sandım yaa şaşırdım dedim bu kız ne ara evlendi şok olmuştum :)
Tebrik edecektim az kalsın :D

Bnde cidden evlendi sndm bi an :D @mihrimah eceline mi susadın :D

başlığı görüp şok olarak dalanlar arasına ben de katıldım. böyle bir şey çıkacağını hiç beklemiyordum ilgi çekici bir konu olmuş:)teşekkürler

bir yaren göremedi ya Allah Allaah. gerçi görmesini isteyip istemediğime pek emin değilim. Gelin misali hem ağlar hem giderim :D @yaren* bak buraya bak burayaa

mihrimahhhhhh :@ :@ :@ allah cezanı verecek senin kız bu neee :@ :@ :@

hayır anlamadığım nokta şu neden şaşırdınız ne yani ben evlenemem mi hııhh sizee
görersinizsizz görerr bakın nasıl evleniyorum ben :@ :D :D :D az kaldıı çok azzz bekleyin ve görüüünn :hey

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
mihrimahhhhhh :@ :@ :@ allah cezanı verecek senin kız bu neee :@ :@ :@

hayır anlamadığım nokta şu neden şaşırdınız ne yani ben evlenemem mi hııhh sizee
görersinizsizz görerr bakın nasıl evleniyorum ben :@ :D :D :D az kaldıı çok azzz bekleyin ve görüüünn :hey

evlenirsinde pat diye değil :D yani şimdiye kadar söz, nişan gibi durumlar duymadığımız için bir anda evlilik haberi şaşırttı :D sen muhakkak bu söylediklerimi yaparsın sözü nişanı. kaçarsan o başka tabi :P