Yanlış Numara Ararsanız Kim Ne Der?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alaattin Çakıcı: Alooo, yanlış numara çevirdin aslanım. Bize yanlış olmaz.Fıtık etmeyin lan beni!...Hadi maşş...

Kamer Genç: Kapsadığınız numara arama alanı dışındadır. Yok.Olmadı. Yani aradığınız alan kapsama numarası dışındadır. Yok buda değil. Kapsama numarası. Eeeh.. Ben bahça sulamaya gidiyorum ya.Aradığınız yönde tüm çiçekler sulanmaktadır, işte o kadar.


Mustafa Denizli: Aradığınız numara yanlış diyorsam yanlıstır. Bana ne medyanın ne dediğinden kardeşim.Kafamı bozmayın sadece Fenerbahçe arayanları bağlarım işte o kadar.


Mustafa Topaloğlu: Aradığınız numara sistemimizde yer almamaktadır. Hatta güneş sistemiizde bile yer yer almamaktadır. Hasta mısınız kardeşim?..


BANU ALKAN: Şu anda tüm hatlarımız doludur. Benim hatlarım ise dolgundur. Bu arada hazır beni dinleyen birini bulmuşken.... Neremiiiiii.... neremiiiiiii.. Kapamasana Heyyy..


NURİŞ KARDEŞLER: Aramakta olduğunuz kişinin telefonu meşguldur. Ama isterseniz biz hemen bir-iki eleman yollayıp bu meşguliyet durumunu ortadan kaldıralım. Onu kontur manyağı yapalım. Bu arada Aloooooo boyalı saçlım bittin olm sen.


AYKUT IŞIKLAR: Aradığınız numara şu anda kapalıdır. Telefonun sahibi çıtır manken Nalan'ı götürmektedir. Yani alenen sizi boynuzlamaktadır. Kapsama alanı dışındasınız haberiniz olsun.


EMEL YILDIRIM: Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Aradığınız kişi güzel bir kızsa siz birde ERdal'ın telefonunu arayın. Mutlaka onun yanındadır.


SELÇUK PARSADAN: Aradığınız numra yanlıştır. İlk görüş günü gelince siz numara nasıl olurmuş gösteriyim. Bende daha ne numaralar var. Bu arada Tansu'ya söleyin paşanın selamı var.


HAKAN ŞÜKÜR: Eksik rakam çevirdiniz. Bu numaralar jiplerimin plakalarına bile yetmes. Elin oğlu genetik şifre çözüyor, siz daha bir numara çeviremiyorusunuz. Vatan hainleri!


DEMİREL: Eksik rakam çevirdiniz. Binaenaleyh telaşa mahal yoktur. Devlet böyüktür. Tuşlar basmakla aşınmaz. Demokraside çare tükenmez. 2 tuşu basmıyorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vardır.


IBRAHIM TATLISES: Aradığınız kıroya şu an ulaşılmıyr. Ben de ariyem ariyem bir türlü ulaşamiyem. Şaphiii.... The number you've dialed cannot be reached at the moment. Ne dedim lan ben?


SERGEN: Aradığınız numra yanlıştır. Ben sizin yerinizde olsam 2yi son ayakta tek geçerdim. Numarayı Mustafa hocadan aldıysanız çağ dışıdır.


REHA MUHTAR: Aradıpınız kişiye ulaşılamıyor efendim. Bu kişiye neden ulaşılamıyor. Ulaşmıyorsa niye arıyorsunuz. Kapsama alanı kapsamaya başladığı anda siz orda mıydınız. Çocukken telefonu düşürdüğünüz oldu mu. Bu yüzden dayak yediniz mi. İyi akşamlar Türkiye her nereden arıyor yada aranıyorsanız.


BÜLENT ERSOY: Dünya güzeliiiii dinleyici hasbihal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim. Seyyar telefonnun kapalı ya da kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir. Cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deniyiniz. İnşaalaaaaaah... düşürürsünüz.


ALPAY: Aradığınız numra yanlıştır. Ulan daha bi numrayı çeviremiyosunuz sonra da yumruk attım dıye bana laf atıyorsunuz. Zaten Fadıl abim kaçmış kafam bozuk gelmemeyim oraya kodum mu oturtuturum.


M.ALİ ERBİL: Enee aradığınız kişi kapsama alanı dışında belkide Çanakkale'dedir. Orada değilse Kıbrıs 'tadır. ya zamparalıktadır ya da kumar oynuyordur. Biraz bekleyip tekrar arayın parmaktan sonra.


MEHMET ALİ AĞCA: La şantemi kantereeee... Ulan memleketten gittik. Gittik gideli neler çıkmış be. Hapishane bile cep telefon dolu. Aradığınız numaranın ne olduğunu bilmiyorum. Bekir Çelik'in ölümüyle birlikte bütün sırlar gitti. Odamda bir kara Fatima gördüm az önce. Acele onun sırrını öğrenmem lazım. Şimdi telefono kapatın ve beni yanlız bırakın.


MEHMET CANSUN: Efendim Bizi Sizin Telefonunuz ilgilendirmez bizi sadece bizim telefonumuz ilgilendirir. Bakın Fenerbahçe yönetimine sesleniyorum ilk başta bize dilenci diyeceklerine kendi aldiklari futbolcularin paralarinin nerden geldiğine baksınlar. Neyse ben bunlari neden söylüyorumki aradiğiniz kişi kapsama alinindaki efendim ben burda bir saatdir kafanizi ütülüyorum. Hadi size iyi günler.


KETO: Yaniiiiiiii Yaniiiiiiiiiiii Aradiğiniz Numara kapsama alanı dışında yaniii Lütfen daha sonra tekrar arayınız... The number you've dialed cannot be reached at the moment yaniiiiiiii!!!


SAKIP SABANCI: Konuşalım Konuşalımmmmm Konuşalımki güzelleşen dimi yaww hehe Atalarimiz ne demiş konus konus boktu işin heheee. Ama suanda konuşamazsınızzzz niye!!! Çünküüüüüü Suanda telefoooonnn kapsama alanı dışında daha sonra arayın hıhı!!! The number you've dialed cannot be reached at the mome
 
Top