Yanlış Erkek kimdir?

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Balik bastan kokar mi? Hem de ne bicim… Ve fakat maalesef, biz kadinlarin erkekleri bulunmaz Hint kumasi zannetme hastaligi vardir.
(Acaba bu hastalik kac yasinda gecer?) Aklimiz basina gelene, en yakin kiz arkadaslarimizin dilinde tuy bitene kadar takilir dururuz. Goz gore gore bizi en mutsuz edecek adamin pesinde savruluruz.

Ah su “Ben onu adam ederim” saplantimiz yok mu! Sonra da gozyaslari icinde tepinirken, itinayla saclarimizi yolasimiz gelir. Simdi yaziyooo!
Yaziyooo! Yazariniz ‘yaziklar olsun, kaderin boylesine yazilar olsun’
dememeniz icin yanlis erkegin baslica ozelliklerini yaziyoo!

HOSLANIYORUM AMA…
Yanlis erkek kimdir?
* Tabii ki evli erkektir! Sagda hic bekleme yapmadan geciniz!
* Sevgilisi varken sizinle flort eden erkektir.
* Gece kulubunde ickileri devirdikten sonra sizi iltifat yagmuruna tutan erkektir. Bir erkek arkadasim soyle demisti: “Gece saat on ikiye kadar olan kizlar yarin icin, on ikiden sonrakiler sadece bu gece icin!”
Caktiniz kofteyi?
* Secim zamani “Dolar 1 YTL olacak” buyuran Cem Uzan gibi gunde bes ogun bos vaatlerde bulunan erkektir.
* “Senden cok hoslaniyorum ama bir iliskiye hazir degilim” diyen erkektir. (Bu lafi hala yiyeniniz var mi?)
* Ona ihtiyaciniz varken, “Simdi isim var” deyip sizi yalniz birakan erkektir.
* Cep telefonundan aradiginizda ulasilamayan erkektir!
* Mazereti bol erkektir!
* Haftada dort gece is yemegine(!!!) giden erkektir.
* Sevistikten sonra poposunu devirip uyuyan erkektir.
* Hic uzun iliski yasamamis erkektir.
* Kirk yasini devirip de evlenmemis erkektir. (Eh, eski sevgililerinin bir bildigi var herhalde…)
* Zirt pirt dis goruntunuzu elestiren erkektir.
* Uzun zamandir beraber olmaniza ragmen annenizle tanismaktan kacan erkektir.
* Arkadaslarinizla vakit gecirmek istemeyen ve sizi kendi arkadaslariyla tanistirmayan erkektir. (Ne sakliyor bu!)
* Bir gun ilan-i ask edip, ertesi gun kayiplara karisan erkektir.
* Sadece ickiliyken aska gelip guzel sozler soyleyebilen erkektir.
* Butun gun aramayip gecenin korunde lululu arayan erkektir. (900′lu hat zannetti herhalde?)
* Baba parasi yiyen erkektir!
* “Korkuyorum” deyip, size ‘Exorcist’ muamelesi yapan erkektir.
* Gecenin bir vakti, sizi evinize birakmayan erkektir! (Ozgur Kiz olmayi seviyoruz dediysek de, o kadar demedik!)

TERK ETTIGINIZ ERKEKTIR!
* Terk ettiginiz erkektir. (Eskiye ragbet olsa bit pazarina nur yagardi degil mi?)
* Eski sevgilisi hakkinda atip tutan erkektir.
* Gozleri fildir fildir donen erkektir!
* Annenizin burun kivirdigi erkektir. Anneler ne zaman yanildi ki? Hep donup dolasip onlarin lafina gelmedik mi?
* Yaninizda baska kadinlarin guzelligini ovmelere doyamayan erkektir. O zaman git onlarla ol canim!
* Basarinizi paylasmayi, sizi ovmeyi beceremeyen erkektir.
* Fallarda cikmayan erkektir! (saka saka!)

Ayse Ozyilmazel

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Ayşe aplama burdan şu sözleri söylüyorum

Çok çıtırsın iddialısın
Koyduğum yerde kalırsın
Soğuttun ateşin düştü
Enerjin yok sınıfta kaldın