• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yanlış anladın muhabbetleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Her dugusal birliktelikte "yanlış anladın" sözü en çok gündeme gelen durumlardandır. Muhtemelen geçmişte yaşadığı ilişkilerde bu iletişim tarzını yaşamayanınız yoktur :) Aslında ortada yanlış anlaşılmayacak bir durum yoktur (bariz yanlışlık vardır) ama bu öyle kuvvetli bir savunma sözcüğüdür ki aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık, en iyisi yut durumlarının en belirgin yaşandığı andır.

Aslında kendi egosit ve zaafi yapısının sonucunda size "yanlış anladın" söylemleriyle bir de duygusal çöküntü ve kendiinizi kötü hissetme durumu yaşatabilir bu durum :) Sürekli yanlış anlama durumlarını yaşamak zorunda kalıyorsanız acabalarla boğuşmamanız tavsiyemdir :D

Birkaç örnek:
  • Yanlış anladın, nasıl böyle düşündüğüne şaşırdım. Benim içimde en küçük kötülük yoktu.
  • Yanlış anladın, aslında onunla konuşurken seni anlatıyordum.
  • Yanlış anladın, senin yerine başkasını koyabileceğimi nasıl düşünürsün?
  • Yanlış anladın, bana hiç güvenmiyor musun?

Listeyi siz uzatınız..... :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Karısına yakalanan kuzenime dayımın verdiği nasihat aklıma geldi..:D

Aptalmısın oğlum

Yanlış anladın ;spor yapıyorduk

diyeceksin ..mal..=))))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
SAKALIM YOK Kİ, PASTADAN PAYIM OLSUN…

valettras4.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Böyle yapan var mıdır bilemiyorum ama ben bu konuya katılmıyorum..
"Yanlış Anladın" dediğimde karşı tarafa anlatmak istediğimi gerçekten anlatamazsam derim.
Ki zaten yanlış anladın diyeceksem niye o konuşmaya gireyim ki böylede bişey var..
Söyleyeceğimi açık açık ya söylerim ya susarım. Yanlış ifade ettiğimde tabiki düzeltmeye çalışmak en büyük hakkımdır ve büyük bi olgudur bence.. Kötü sonuçlara yol açmaması açısından..

Dipnot: Bi tek, aşk meşk durumlarında kullanılmaz bu cümle.. Arkadaşın, yakının vs her durumda kullanılabilir. En azından benim için..

felsefe_mi

...!...
Özel üye
bende daha ilginç bir durum yaşanıyor. keşke yanlış anlaşa :-) genelde bir dakika nasıl yani ben anlamadim polemigi yaşanıyo :-(

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bazen kendini anlatma cabası gerçekten yanlış anlaşılmıs olunabiliyor çünkü...

bazende çevir kazı yanmasın diye bi söz vardır aynen o işde:)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
en korktuğum,son günlerde en çok başıma gelendir yanlış anlaşılmak,bazen bende anlarım ama acımasız asla olmam:(
her sözün altında art niyet aranıyorsa beni yıpratmak için uğraşıldığını,değer görmediğimi anlıyorum,iş işten geçmiş olsa bile...