• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yanında Huzur Bulduğunuz Kişidir sizi Mutlu eden

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Kimi insanlar vardır, varlıklarıyla ve enerjileriyle bile size huzur verirler. Her daim o insanın omzuna başını yaslamak ve ondan güç almak istersiniz.

1, Yanında huzur bulduğunuz insanlar sizi hiçbir zaman yargılamaz. Size diğer insanların aksine belli kalıp düşüncelerle ya da ön yargılarla yaklaşmazlar. Dolayısıyla sizin üzerinizde herhangi bir manipülasyon tekniği uygulamazlar. Sizi herhangi bir konuda ikna etmeye çalışmazlar, sizi oldunuz gibi kabul ederler. Bu nedenle sizin düşüncelerinize önem verirler ve sizi sıklıkla dinlerler. Yargılanıyormuş hissinden uzak durmak sizi rahatlatır.

2
,Bu insanların her daim söyledikleri ile yaptıkları ya da davranışları birbiri ile uyum içindedir. Sizi herhangi bir konuda hayal kırıklığına uğratmazlar. Dürüstlüğü her daim ön planda tutarlar. Yalnız bu dürüstlükleri yapay bir dürüstlük değildir. Çünkü size karşı ne şekilde davranıyorlarsa bir başkasına da aynı şekilde tutarlı davranmaya özen gösterirler. Dürüstlük bu insanlar için kişiden kişiye değişen bir olgu değildir, tamamen ilkesel bir tutumdur.

3. Sizinle güçlü bir bağ kurabilmek adına yakınlık kurarlar. Bu rahatsız edici bir yakınlık değildir, merak duygusundan öte dostluk bağınızı güçlendirmek adına bunu yaparlar. Buna rağmen kırmızı çizgilerinize, özel alanlarınıza her daim saygı duyarlar. Nerede durmaları gerektiğini çok iyi bilirler.

4. Kibarlığı hiçbir zaman elden bırakmazlar. Size karşı kötü ve kaba sözler söylemekten çok uzaktırlar. Tam aksine sizi kırmaktan ya da incitmekten çok çekinirler. Bu insanlarla beraberken onların da sizin yanınızda vakit geçirmekten dolayı çok keyif aldığını hissedersiniz. Beraber geçirdiğiniz her anın verimli olması adına çaba gösterirler.

5. Bu insanların büyük ölçüde pozitif yaklaşımlar sergilediğini görebilirsiniz. Elbette her insan gibi bu tip kişilerin de başlarına pek çok olumsuz şey gelir. Ancak buna rağmen bu olumsuzlukları size yansıtmaktan çekinirler. Her durum karşısında pozitif reaksiyonlar gösterirler. Kendileri yüzünden negatif bir enerjini yayılmasını istemezler. Ortama huzur aşılamak en iyi yaptıkları şeydir.

6. Tam anlamıyla sığınılacak bir limana benzerler. En zor zamanlarda size nefes aldırırlar. Bu insanlar sayesinde sıkıntılarınızla çok daha kolay şekilde başa çıkabilirsiniz. Böyle insanları asla ve asla en zor zamanlarda hatırlamayın, onlara hayatınızda daha fazla yer açın.

7. Varlıkları ile sizi etkileyen bu özel insanlar güzel ve pozitif düşünce biçimleriyle sizi etkilemeyi başarırlar. Duygusal bulaşma etkisi adı verilen durum oldukça önemli hale gelir. Pozitiflik pozitifliği doğurur, aynı şekilde negatiflik de negatifliğe davetiye çıkarır. Bu hızlı yayılan bir döngü gibidir. Pozitif insanların varlığı sayesinde ayna nöronları devreye girer ve kendinizi daha sağlıklı, daha huzurlu hissetmeye başlarsınız.

Sevgili Cerezforum Sevenleri Herkese Yaninda mutlu olacagi kisilerler olmasi Dilegimle

 
Top