Yagmur gözlüm)sen gittin hayat bitti

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Son bir defa sarılabilmek için sana ne yapmalıyım bilmiyorum
Bir kere daha öpebilmek için dudağının yanındaki boşluktan; nelerimi vermezdim bilemezsin.
Seni çok özledim ne dağlar aştım ne yollar kat ettim belki uzaklarda aklıma gelmesin diye ama ne kadar kaçtımsa o kadar yaklaştım sana. Yağmurlarda çıkmadım dışarı doğan hiçbir güneşi umursamadım sen yoksun diye kendimi yok saydım sen yoksun diye hayat yokmuş gibi yaşadım tek hayatım vardı benim oda gözlerine baktığımda yaşadığım hayattı sen yoksun gözlerin yok ve inan hayat yok
Günler geçti haftalar geçti aylar geçti ben senden geçemedim unutamadım sıcaklığını. Yanında başlamak istiyorum güne seninle ıslanmak istiyorum eskisi gibi sırılsıklamken yağmurlar altında bana şarkılar söylemeni istiyorum. Yağmurlar anlamsız inan bende anlamsızım kalbime anlam katan tek varlık sensin
Bu kaçıncı kendime söz verişim bilmiyorum bu kaçınca kalbime gömüşüm hatırlamıyorum bile
Olmuyor işte cennet gözlerine hala aşığım
Gel diyemem artık sana eskisi gibi değil hiçbir şey farkındayım ama hissediyorum seni bunu unutma
Öyle zamanlar var ki eskiden hayaller kurduğumuz şimdi o zamanları yaşıyoruz ama dokunamıyorum sana birkaç adım ötemdesin ‘işte o an’ diyemiyorum… Ama eminim sende düşünüyorsun sende o anları farkındasın… Peki, neden bu işkence çok mu zaman geçti çok mu geç kaldık
Hiç bir şey için geç değil bebek gözlüm parçalanmış kalbimi bir tek sen onarabilirsin.
İnsan sevdiğinin kokusunu hissedebilir mi yoksa deliriyor muyum? Her yerde sanki senin kokun. Sanki baktığım her yerde gözlerin. Kalbimde bir ağırlık senin elin biliyorum kalbim ellerinde ellerin ise kim bilir nerde? Ellerin benden uzakta ama kalbimi uzaklara atma onu hisset eş ruhum
Burnumda kokun kalbimde aşkın gözlerimde hayalin var anla artık daha ne kadar anlatabilirim bilmiyorum ya da başka nasıl anlatılır bilmiyorum
Sen gittin hayat bitti ben bittim
Bekliyorum hayat yeniden başlayacak mı?emin değilim…

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
sAdEcE) sENi uMuRsAMıoRuM ArtıK..

ne sensizliğin ucu bucağı görünüor.. ne de senli günler mutluluk fısıldıor..
çökmüş bir binanın son enkazlarını kaldırıorum bugün.. sensizliğe son busemi takıorum.. senli gecelerime bir yıldız arıorum.. bugün senden başka herşeyi düşünücem.. sensizliğin koynunda uyumak yok artık.. gündüzleri senli düşünceler dalıp hayyaller ülkesine gitmek.. we elinden şekeri alınmış bi çocuk gibi dudağnı büküp ağlamaklı yürümek yok..
zor oldu pembeyle siyahı aynı anda yaşamak.. we çok kolaydı durup durup hayıflanmak..
sızılarıma bir merhem yaptım kendimce.. hergün bir defa gülümseme.. sadece kendim için..
senli we sensiz günlerde zorla yaptığım tek şey bu.. ama artık bir kelebek misali hergün yeniden doğucam.. hergün başka bir ben içine derin bir çekerek kalkıcak o sıcacık yatağından..
artık senden başka şeylerin olduğunu we başka şeyleri de umursamayı öğrendim.. yırtık bir paltoyla gezen amcalar.. ayağında soğuktan koruduğunu sanarak giydiği olmayan pabuçlarıyla o minicik çocuklar.. sofraya hiçbişi koyamadığı için gözyaşlarıyla çocuklarının karnını doyurmaya çalışan çaresiz anneler.. bir ekmek parası bile bulamadığı için kendi kendini yiyip bitiren babalar..
bu kocaman dünyada bunları düşünmek warken senili we sensiz geçen günlere ağlamıycam artık..
sıcacık ewimde kahwemi alıp tw karşında otururken bir kez daha şükredicem Allaha.. beni, senli günlerdeki çöl sessizliğinden we sensiz günlerdeki fırtınadan koruyup,herşeye sahip olduğum hayatıma yeniden başlattığı için..
artık ne sen warsın.. ne de o çekilmez sensizlik..
anılar wardı.. onları da attım bugün düşlerime..
artık ne elimden şekerimi alan war.. ne de bir merheme ihtiyacı olan yara..
biras sızlıor.. ama kanamıor..