• Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Ya ben onu alırım ya da o beni alır!

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
CAS'ın kararı Trabzonspor camiasında büyük sevinç yarattı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bakın bizler Fatih Sultan Mehmet Han'ın fethettiği toprakların evlatlarıyız. Fatih Sultan Mehmet Han İstanbul'u fethe hazırlandığı sırada 'Ya İstanbul 'u alacağım ya da İstanbul beni alacak' demişti. Şimdi ya biz o kupayı alırız ya da o kupa bizi alır. Yeni sloganımız bu. O kupayı alamazsam bu kulübün başında durmam. Namus meselesi diyoruz ya bazıları bunu anlamıyor. Konuşmuyor diyorlar benim için, bakın biz konuştukça kaybettik bugüne kadar. Kupayı almak istemedik sadece konuşarak başkalarına hizmet ettik. Trabzonspor yönetimleri Aziz Yıldırım'a hizmet etti" diye konuştu.

BAŞBAKAN'LA KUPAYI KONUŞMADIM
Hacıosmanoğlu, "Başbakanın kulübü ziyaretinde Trabzonspor'un kupası ile ilgili olarak bir şey konuştunuz mu?" sorusuna ise, "Ben Başbakanımızla sürekli görüşüyorum. Yaptığımız görüşmelerde bu konu ile ilgili olarak ne kendisi bana bir şey söylüyor ne de ben kendisine soruyorum. O hakkın ve adaletin yerini bulmasını istiyor. Bu konular hiç gündeme gelmiyor. İnsanların konuştuğu gibi değil yani. Bunlar konuşularak halledilmiyor. Bizi haklı davamızda haksız duruma düşürenler bizim eski yöneticilerimizdir" diye cevap verdi.

TRABZON'UN CAN SİMİDİ 26. MADDE!
Trabzonspor, daha önce 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike sürecine ilişkin aldığı kararlar üzerine Futbol Müsabaka Talimatı'nın 26'ncı maddesinin 4'üncü bendi gereği 2010-11 sezonunun tescilinin iptali için Futbol Federasyonu'nun kapısını çalmış, ancak "O mahkeme kararı" yanıtını almıştı. O dönemde reddedilen bordo-mavililer, bu kez TFF'nin bağlı olduğu UEFA'nın kararını gerekçe göstererek aynı başvuruyu yapmaya hazırlanıyor.
 
Top