• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü Wien06 - Doğum Günün Kutlu Olsun

Doğum gününüz mutluluk; yeni yaşınız ise huzur, sevgi, başarı ve gönlünüzden geçen tüm güzelliklerle birlikte geçirmeniz dileğiyle AdMiNiMiz.. Allah hayırlı etsin..​

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...
mna_ada_yagn_pastasi.jpg
BUDA PASTANNIZZ..:)
2.gif
BUDA KARTPOSTALINNNNIZZZZ..:)
İYİKİ DOĞDUNNNNUZZ WİEN06..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bugün doğumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın...

dogumgunu10020.jpg

CANIM ABİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...

Kardeşin Semra..

kelebek

-ütopik-
V.I.P
İlk doğum gününü burda ben kutlamıştım, demek bir sene geçti ha çok şaşırdım cidden.

Nice mutlu senelere ve bir öncekini aratmayacak yıllara :)

wien06

V.I.P
V.I.P
Arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. Inanin beni cok mutlu ettiniz. Insallah daha nice dogum günlerimi hep beraber kutlariz.

Bu arada gecen sene konuyu kelebek acmisti. Isin acikcasi bu seni KIRMIZI veya LostLove den bekliyordum:him. Ama yorumsuz hocam onlardan önce davrandi.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Dün gece burda olsam açardim abim kaçar mıydı..ama sadece açim kapadım..ders çalışıyordum..kafam sınavda olunca aklıma gelmedi...