• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

WhatsApp Web ile takip edildiğinizi 2 adımda anlayın

WhatsApp Web, bilgisayar kullanıcıları tarafından sıkça tercih ediliyor ancak bazen kötü niyetli şahıslar mesajlarınıza da ulaşabiliyor. Peki bunu nasıl anlayabiliriz?

WhatsApp mesajlarınızın başkaları tarafından okunduğundan şüpheleniyorsanız, durumu kontrol etmekte fayda var.

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, WhatsApp Web sürümü ile kullancılarına bilgisayar üzerinden de ulaşma imkanı tanıyor. Milyonlarca kişi bu kolaylıktan faydalansa da, bazı endişeler de beraberinde geliyor.

Bir ofiste, kafede veya otelde herhangi bir bilgisayarda WhatsApp Web kullandıysan WhatsApp gizlice takip için bir meraklıya zemin hazırlamış olabilirsiniz.

Birisi sen fark etmeden bilgisayardan seni WhatsApp Web ile takip ediyor olabilir. Peki WhatsApp Web ile takip edildiğinizi nasıl anlarsınız? Detaylarıyla anlattık...

WHATSAPP WEB OTURUMLARINI KONTROL EDİN​

Herhangi bir şüphe durumunda WhatsApp Web’de oturup açıp açmadığını, mevcut oturumlarını kontrol etmelisin.

Herhangi bir şüphe durumunda WhatsApp Web’de oturup açıp açmadığını, mevcut oturumlarını kontrol etmelisin.

Bunun için:

1- WhatsApp’ı aç. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıkla.
2- WhatsApp Web’e dokun.


Burada hesabın kullanılarak giriş yapılan tüm cihazları görebilirsiniz. Eğer tanımadığınız bir cihaz varsa, hemen cihazlardan çıkış yapma seçeneğini kullanın.

whatsapp.jpg


whatsapp2.jpg
 
Top