Virüsler Saklanacak Delik Arıyor

Celal28-

Forum Gururu
Polat'tan sonra Fatih Gökşen de Fener'in şampiyon olamayacağını söyledi ve ekledi: Geçen sene yaşananları kimse unutmasın. En iyi fikstür bizde. Sonuna dek savaşacağız.

'Onlar yanlış biliyor!'
Sarı-Kırmızılı kulübün Futbol Şube Sorumlusu Fatih Gökşen'den müthiş iddia: ''Fenerbahçe üçüncü olur.'' şampiyon olacaklarına inandığını belirten Gökşen, ''Aynı şeyleri 1 ay önce de söyledim ama kimse bana inanmadı. En iyi fikstür bizde. Fenerbahçe Ali Sami Yen'e de gelecek. Biz her maçımızı kazanırsak, otomatik olarak 3 puan kaybedecekler. Geçen sene yaşananları kimse unutmasın. Yarışta olmadığımızı düşünenler yanılıyor açıklamasını yaptı.

'Yapmamız gereken...'
''Sonuna kadar savaşıp, şampiyonluk kupasını kaldıracağımıza inanıyoruz'' diyen Gökşen, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Rakiplerimizin durumu, ne yaptığı bizi hiç ilgilendirmiyor. Tüm olumsuzluklara rağmen iddiamızı koruyorsak, bu, ne kadar güçlü olduğumuzun bir göstergesidir. Biz zafere hem teknik heyet hem de futbolcularımızla beraber odaklandık. Bunun için yapmamız gerekense belli; ligde kalan 4 maçımızı da kazanarak sonunda neler olacağını görmek.'
 
Top