vee beni nasıl bilirsiniz...

AHSEM

....EnDl-LeS....
seni önceden tanımanın avantajıyla bıcır bıcır insanı bol bol gülümseten bi yapın olduğundan dolayı canın her sıkıldığı anda yanına koşmak istediğim sevgili saygılı canım cigerim olan bir kadim dostumsun...
detaylı acıklamaları görüştüğümüzde yaparım
aynı zamanda komsuuuuu kızıııııı... (annene slmlar:))

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
seni önceden tanımanın avantajıyla bıcır bıcır insanı bol bol gülümseten bi yapın olduğundan dolayı canın her sıkıldığı anda yanına koşmak istediğim sevgili saygılı canım cigerim olan bir kadim dostumsun...
detaylı acıklamaları görüştüğümüzde yaparım
aynı zamanda komsuuuuu kızıııııı... (annene slmlar:))

oyy kuzuuuummmmm.. :)
teşekkür ederim çok güzel yorumlar..
her zaman dibinde olacağımdan şüphen olmasın.. (iki kapıya bakar beraber olmamız :) )
görüştüğümüzde yapacağın yorumları da merak etmedim değil :D
annemin de sana selamı var öpüldün.. :P =MM

AHSEM

....EnDl-LeS....
oyy kuzuuuummmmm.. :)
teşekkür ederim çok güzel yorumlar..
her zaman dibinde olacağımdan şüphen olmasın.. (iki kapıya bakar beraber olmamız :) )
görüştüğümüzde yapacağın yorumları da merak etmedim değil :D
annemin de sana selamı var öpüldün.. :P =MM

kurtulmak istemedığim (ki bu zaten mümkün degil hem komşu hem arkadaş tabii zor bir durum canım)tatlı bir bas belasısın
neyse lafı fazla uzatmıcam zaten sen yarın pasta börek hazırla karşılıklı tadını çıkartırız ( karnımızı doyurak)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Bir bakıyorum online ve her konuda... Bir bakıyorum offline ve hiç gelmemiş gibi...
(Kusura bakma, yeni üyeyim pek kimseyi tanımıyorum)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
kurtulmak istemedığim (ki bu zaten mümkün degil hem komşu hem arkadaş tabii zor bir durum canım)tatlı bir bas belasısın
neyse lafı fazla uzatmıcam zaten sen yarın pasta börek hazırla karşılıklı tadını çıkartırız ( karnımızı doyurak)

zor bi durum mecbur çekilir diyosun yani.. :)
bugünlerde alınganım zaten .. bi sürü anlam çıkarırdım da neyse.. :)

ben mi yapcam pasta börek .. beceriksizliğimi biliyosun .. yemek istermisin onları bilmem ama sen yeter ki iste tabiki yaparım.. :)