Vasiyet

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Sevgili Kariciğim, Evlatlarim Ve Akrabalarim!..
Bir Gün, Mail Bombasi Veya Başka Bir Nedenden ötürü
Vefat Edersem, Gerçekleştirilmesini Arzuladiğim Hususlar şunlardir:
1- Boğazdaki Yalimi Ve Geocities'ten Almiş Olduğum 20 Mb'lik Web Alanimi Karima Birakiyorum.

2- Küçükbakkalköy'deki Arsalarimi Ve 50 E-mail Adresimi Yavrularima Birakiyorum.

3- Köydeki Tarlalarimi Ve Icq Listemdeki Arkadaşlarimi Babama Birakiyorum.

4- Içerenköy'deki Dairemi Ve Bilgisayarimdaki Bookmarkimi Amcaoğlum Ilhan'a Birakiyorum.

5- Odamdaki Kütüphanem Ile Seskartim Ve Harddiskimi, Dayikizi özlem'e Birakiyorum.

6- Kadiköy'deki Arsam Ile Download Etmek Için Günlerce Uğraştiğim Wallpaper Ve Java Scriptlerimi Komşumuzun Kizi Esra'ya Birakiyorum.

7- Monitörümü Kimseye Birakmiyorum Benimle Gömün!

8- Adult Cd'lerimi De Kimseye Birakmiyorum, Onlari Da Benimle Gömün!

9- Geçen Ay Gelen 60 Milyon Tl'lik Telefon Faturami, ölene Kadar ödeyememişsem Geciktirmeden ödeyin; Gözüm Açik Gitmesin!..

10- öldükten Birkaç Gün Sonra Eğer Siz Kullanmayacaksaniz; Züperonline, Hortnet, Makbanknet, Zikstirnet, Yamukbanknet, çişbanknet, Vizviznet Sinirsiz Internet Aboneleklerimi Iptal Edin Ki, Gereksiz Yere Kredi Kartimdan Para Tahsil Edip Durmasinlar.

11- Emr-i Hak Vaki Olduktan Sonra Bütün Gücünüzle Gayret Ederek, Enbizirve100'deki Hitimi Arttirin Ve Beni Zirveye Yerleştirin. Arttirmazsaniz öbür Dünyada Iki Elim Yakanizdadir.

12- Beni Defnetmenizden Sonra Diğer Tarafta Imkan Bulur Bulurmaz Derhal Online Olacağim Ve Sizlerle Bağlanti Kurmaya çalişacağim. Bu Yüzden Geceleri Icq'da Online Olun.

13- Az önceki şik Gerçekleşirse, Beni Arkadaş Listenize Ekleyin, Nankörlük Etmeyin.

14- Sevgili Kariciğim, Sağda Solda Chat Yaptiğini Duymayayim, Yoksa Hortlar Gelirim.

15- Mütemadiyen Benim Ruhumu çağirmayi Deneyin: Ey Ruh Geldinse Mail Yolla Deyin.

16- Gelmişsem Bilgisayari Boşaltin.

17- Ben öldükten Sonra Web Sayfasi Filan Alirsaniz Bana Da Link Verin. Bookmarkiniza Ekleyin.

18- Gözlerim Yavaş Yavaş Kapanmaya Başladi, çabuk Söyleyin Bana şu Anki, Hit Durumum Nedir?

19- Biraz Kenara çekilin şöyle, ölmeden önce Son Bir Kez Daha Chat Yapmak Istiyorum

20- Aah, ölüyorum Galiba, çok çabuk Bana Mail Gelmiş Mi, öğrenin De Bana Söyleyin.... Küt!