Uzun bir ilişki için püf noktaları

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kadın kadınlığını, erkekte erkekliğini bilecek..
Açılımına gelince; Erkek evinin ekmeğini orda burda, kahvede yolda yemeyecek.. Kadın sabah eşini uğurlamasını eve geldiğinde karşılamasını, eşinin yorgunluğunu almasını bilecek.. Aynı şekilde kadında gerekli gereksiz harcamalarla eşinde maddi sıkıntılar yaratmayacak.. Adamı evi geçindireyim derken evden soğutmayacak.. Erkekte olsa onunda bi yorgunluk kapasitesinin olduğunu unutmamak gerek.. Biri anyaya biri konyaya gitmeyecek; erkek otururken kadın uyumayacak.. Yada erkek yanına eşini almadan tek başına gezmelere gitmeyecek.. Herşeyi beraber paylaşmayı bilmeliler.. Vee erkek eşini gerçekten sahiplenebilmeli.. Her zaman erkek daha baskın olmalıdır benim gözümde.
Ve erkek hiçbirzaman iş stresinin kızgınlığını eşinden çıkarmamalı.. Sonradan özür dilemek hiçbirşeyi değiştirmeyecektir.. En başta her iki tarafında ANLAYIŞLI olmaları şart..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ya zaten bir müşterek hayat içinbirlikte olur ama bu müştereklik abesle iştigale dönüyor. Kadın mutfakta tam hakimdir bana yemek yap diyemez, ben musluk tamirinde tam hakimimdir gider yaparım. Olayın normali varken anormalce iddialar ve isteklerle karşımıza çıkmayınız :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ya zaten bir müşterek hayat içinbirlikte olur ama bu müştereklik abesle iştigale dönüyor. Kadın mutfakta tam hakimdir bana yemek yap diyemez, ben musluk tamirinde tam hakimimdir gider yaparım. Olayın normali varken anormalce iddialar ve isteklerle karşımıza çıkmayınız :)

Yani ben musluk tamirindende, priz tamirindende anlamam. Ki kimsede benden yapmamı beklemez. Aynı şekilde bayanda erkeğin yapmayacağı şeyleri bildiği halde beklememelidir. Hele bunu birde eve ilgisizlik boyutuna getirmemeleri gerek.

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bizim forumun gençleri gayet bilinçli düşünüyorlar.

Kadın herzaman erkeğin 1 adım gerisinde durmayı bilmeli.Eşitlik ve iş paylaşımı kavramlarını bir kadın sözlüğünden çıkarmadığı sürece ilişki ve evliliğinde huzurlu olamaz.Erkek yerini kadında erkeğinin vereceği makamını bilmeli.Unutulmamalıki horozu çok olan köyün sabahı erken olur atasözünden yola çıkarsak soluk anlaşamıyoruz diye mahkemelerde alınır.Bulduğunuz yeninin bıraktığınız eskisinden iyi olabileceğinden eminmisiniz?

Seven insan şunu yapar bunu yapar diye kimse kimseyi şartlandırmasın - Erkek sever...Kadın erkeğin kendisine sunduğu imkanları sever.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye

budur ...=)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Üşengeçler,:)ehlikeyfler :)Karizmalar :)...Yinede baştacımızsınız.:) diye diye

Evde tamirat konusunda uzman oldum,kıyamam ona ben elleri batmasın.

cemree

=)=)
V.I.P
kadının erkeğin arkasında kalması durması evettt.. ama beni yanlış anladınız galiba ben erkekte illa ev işi yapcak demiyorum sadece haftasonları birlikte birşeyler yapmaktan bahsediyorum illa mutfak dememın sebebi yemek yapan erkekelerin ilgimi çekmesi hepsi bu :D erkekte kadında tabiki yerlerini bilcekler ama arada yaaa arada mutfaga girseniz nolur yani :)