Üstattan Seçmeler

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Kayıtsız şartsız teslim olmayı gerektirir aşk.Bir yanın aşk da diğer yanın başka tarafta olamaz. Beynen kalben,ruhen,bedenen teslim olmayı bileceksin. Her şeyinle aşka adayacaksın kendini.'Canım Yanar' diye düşünmeyeceksin.

KaderKatibi

Özel üye
Hiçbir şeyimsin dokunamadığımsın, gözlerinde kendimi göremediğimsin yanında olmadığım, saçlarını okşayamadığım. Hiçbir şeyimsin hiç gidemediğimsin. Senden başka kimsem yok. Sende ise bir ben varmıyım?

KaderKatibi

Özel üye
Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime bir gözyaşını gösterebilirdi? Yüzüm bile saklarken hüznü, bunu kelimeler başarabilir miydi?

KaderKatibi

Özel üye
Sen bana değdiğinden bu yana kırık bir yanım. İçimde bitmeyen yitmeyen bir sen. Senle tutunmuşluğum hayattaki fırtınalara, dalgalara rotamı kaybetmiş bir gemi gibiyim şimdi yalpalıyorum. Acısını yaşıyorum sensizliğin.

KaderKatibi

Özel üye
Şimdi senden bana bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda sadece bir mevsim yaşanan ama bir ömür gibi gelen aşk... Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini, öğrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum... Seni içimde gördükçe benimlesin sanıyor ve bu yüzden seni hala seviyor..İşte bunun için bütün şiirlerimi sessizce yazıyorum.

KaderKatibi

Özel üye
Aşkımızın sığmadığı göklerde yoğunlaşan bulutlardan yağan yağmurlarda ıslanamadan ve sonrasında senle içilen sıcak bir yudum çayın tadına varamadan karlara teslim etmendi sıcaklığını hiç hissetmemiş üşüyen ellerimi...

KaderKatibi

Özel üye
Seni sensiz yaşamaktan yoruldum... Bunun adı aşk değil, ızdırap!
Belki de aşk! her ne ise! Bilmiyorum, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum...