• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Ünlü Oyuncu Nil Artık Rüzgar Oldu

felsefe_mi

...!...
Özel üye
ScreenHunter_30%20Feb.%2023%2023.20.jpg

26 yaşında.Oyunculuğa 10 yaşında reklam filmleriyle başlıyor, 15 yaşında Molped reklamında oynuyor, sonra dizi oyunculuğuna geçiyor. Sadece yetenekli değil, çok da güzel bir kadın.Fıstık gibi. İşte aynı Nil, şu anda karşımda erkek olarak duruyor. 3 hafta önce, ameliyatla erkek olmuş.Gazetelerde çıkan haberler doğruymuş.Fakat sadece bedeni değil erkek olan.Karşımdaki erkek, yeni adıyla Rüzgar, gerçekten bir erkek.Bütün enerjisi, verdiği his, beden hareketleri, konuşması, sesi, mimikleriİnsan hayret ediyor.Kollarındaki dövmeler, oturması, kalkması, yürüyüşü Ve göğsü dümdüz. Memeleri yok edilmiş. Bacağından da erkek cinsel organı yapılmış.20li yaşlarında yakışıklı, alımlı bir erkek.Her şeyiyle erkek, güzel bir erkek.Kadınken de güzelmiş o ayrı.Ve o güzel kadın bedeni, 26 yıl boyunca içinde bir erkeği gizlemiş.Hatta hapsetmiş. Ve sonunda Rüzgar Erkoçlar, kendi özbenliğine kavuşmuş. Hakkında çıkan haberlerin aslını, birinci ağızdan duymanız için bana aşağıdaki röportajı verdi, yoksa konuşmaya, ortalığa çıkmaya niyeti yokBüyük mücadeleler vermiş bu genç adama şans diliyorum. Ben onu çok sevdim. Yolu açık olsun.

İlk hali
ScreenHunter_39%20Feb.%2023%2023.23.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRQSb13hJEubMmN-DztzeQ01XMEVIMS_QaMb9Ka72Mtobx34jfiWQ.jpg

Son hali...
ScreenHunter_36%20Feb.%2023%2023.20.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Nasıl yani. O fotoğraftaki kızı dizilerden hatırlıyorum. Konuyu okumadım şaşkınlıktan bu kız şimdi erkek mi olmuş yani?

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
erkekken kadın olunuyor biyolojik olarak onu kısmen anlarımda kadınken nasıl erkek olunuyor aklım almadı..???? yani bunun bir dolu burada yazamayacağım ayrıntısı var onları ne yaptı acaba?