Ünlü Mankenlerin Pozlarını Canlandıran Kadın

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Fransız Stilist Nathalie Croquet, isteyen her kadının bütün ünlü mankenler gibi poz verebileceğini kanıtlamak ve güzellik algısının insanlara göre değişebileceğini göstermek için kamera karşısına geçti. Croquet ünlü markaların reklamları için kullandıkları fotoğraflarından oluşan bir çekim yaptı.
xRSVWo1.jpg

Ünlü mankenlerin eski pozlarını canlandırdığı çekimleri fotoğrafçı Daniel Schweizer gerçekleştirdi.
ljZAAun.jpg

Croquet çekimlerde, Kate Moss ve Edie Campbell gibi ünlü mankenlerin pozlarını taklit etti.
UiPlUln.jpg

Nathalie Croquet, Buzfeed'e verdiği röportajda "Kadın, tüketim, kozmetik, yaşlanmak, güzellik... Bunların hepsi akla gelen ama aslında oldukça tartışmaya açık konular. Ben insanların hayata manevi açıdan daha çok yaklaşmaları gerektiğini düşünüyorum, daha çok eğlenmeliler." şeklinde konuştu.
STxojSs.jpg

"Yalnızca kendimle dalga geçmiş olsam da bunu insanlara gösterebildiğim için mutluyum. Spoof'taki fotoğraflarıma baktığımda kendimi görmüyorum aslında. Telefonda kendi sesiniz size yabancı gelir ya, öyle bir his.''
nFLg9Vr.jpg

Croquet röportajda bu çalışmadan kesin bir mesaj çıkmaması gerektiğini, herkesin bireysel olarak değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.
CBTh6n9.jpg
70UyeKi.jpg
pzJTruH.jpg
rq6jr2p.jpg