• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ünlü Blogger Zodyaklı'dan Burçlara Göre Aşk Tahminleri

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Aşkta aradığınız kişi nasıl biri?
Bu hafta aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? Burcunuza en uygun kişi nasıl biri? Evrenin size ne gibi sürprizler hazırladığını merak ediyorsanız, Zodyaklı'nın burçlara özel aşk yorumlarını kaçırmayın. Aynı zamanda Türkiye'nin en ünlü Twitter fenomenlerinden Pucca'nın kardeşi olan ve astroloji yazıları ile 2015 yılının aşk haritasını çıkaran ünlü blogger Zodyaklı, Nisan ayı boyunca her hafta Türkiye'nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi Siberalem'de burçların aşk hayatına ışık tutuyor.
Havalar güzelleştikçe, birçok kişinin aşk hayatı da hızlanmaya başladı. Gökyüzündeki hareketlerin bu hafta aşk hayatınızı nasıl etkileyeceğini ve burcunuz için doğru insanın nasıl biri olduğunu merak ediyorsanız Zodyaklı'nın burçlara göre aşk tahminlerini kaçırmayın.
Aynı zamanda Türkiye'nin en ünlü Twitter fenomenlerinden Pucca'nın kardeşi olan ve astroloji yazıları ile 2015 yılının aşk haritasını çıkaran ünlü blogger Zodyaklı, Nisan ayı boyunca her hafta Türkiye'nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi Siberalem'de burçların aşk hayatına ışık tutacak. İşte Zodyaklı'nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri:
Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç'lar, bu hafta aşk mı çalışmak mı ikileminde kalıp bütün enerjinizi günlük koşturmanıza, çalışma hayatınıza ve hatta bazı sıkıcı bürokratik işlere ayırabilirsiniz. Ama dikkat!!! Hemen uyarımı yapayım, kuş uçtu uçacak! Hafta sonu aşk için oldukça güzel gelişmelerin, kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir enerjinin içerisinde olacaksınız. Maddi sıkıntılarınızı da arkada bırakabilirsiniz.
unlu-blogger-zodyakli-dan-burclara-gore-ask-7216754_457_m.jpg

Koç Burcu için doğru insan, tutkulu ve sadık olmalı.
Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğalar, aşk enerjiniz oldukça yüksek. Neredeyse bir aşk paratonerine dönebilirsiniz. Fakat bu kadar çok talep sizi seçici olmaya sürükleyebilir. Evet siz harikasınız, ama bunu bu kadar yüksek sesle söylemenize, sürekli kendinizden bahsetmenize ihtiyacınız da olmamalı.
Boğa Burcu için doğru insan, maddi konuda kendine güveni olan ve güçlü biri olmalı.
İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili ikizler, bu aralar çok çekici olduğunuzun farkına varma zamanı geldi. Belki siz bunun farkında olmadan yollarda yürüyor, vapurlara biniyor, yıldızları izliyorsunuz. Kendinize çoook mu çok yazık ediyorsunuz. Adeta afrodizyak kazanına düşmüş gibi ilgi çekici ve seksisiniz. Bunu kullanıp sahnelere atılmak varken, evde kös kös oturmayı tercih ediyorsanız size de yuh!
İkizler Burcu için doğru insan, mizah yeteneği yüksek olmalı.
Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeçler, şu sıralar ilişkiler ya da aşk meşk gibi hassas konulara ayırmak istediğiniz bir enerjiniz yok gibi görünüyor. Siz şu sıralar kendinize, kariyerinize hatta geleceğinize fazlaca odaklanmış görünüyorsunuz. Bu da çevrenizde sizinle ilgilenenleri görmediğiniz, onlara karşı kör olduğunuz anlamına geliyor. Şimdi yapmanız gereken, gözlük camınızı temizleyip etrafınıza bir bakmak!
Yengeç Burcu için doğru insan, sorumluluk sahibi biri olmalı.
Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslanlar, bu haftanın en hassas konusu geçmiş ilişkiler. Geçmişten gelen hortlaklar, geçmişte yaşanmış konular. Geçmiş ilişkileriniz bu hafta yeniden gündeme gelebilir. Belki ücra bir sokakta yürürken karşınıza tüm varlığı ile geçmişte bıraktığınız, unuttuğunuzu sandığınız sevgiliniz çıkabilir. Geçmişe mazi mi diyeceksiniz yoksa... Lütfen bana "Niyazi" esprisi yaptırmayın!
Aslan Burcu için doğru insan, evrenin sonundaki restorandan haberdar olmalı.
Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başaklar, kendinizle ilgili olan eksiklik ya da kompleksleri ignore etmenizin gerekeceği bir haftaya giriyoruz. Zira bu kendinizle ilgili bitmek bilmeyen savaş nihayet aşk hayatınıza yansımaya başladı. Çıldırmış gibi davranışlar gösterebilirsiniz. Kendinize inanamadığınız noktalara gelmiş olabilirsiniz. Dark side'ınıza hakim olmanız gerekmekte. Aynaya geçin ve sorun, bu siz misiniz?
Başak Burcu için doğru insan, eleştirilere gerçekten açık olmalı!
Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Teraziler, bu aylar sizin için çok önemli. Zira aniden lonk diye ilişkiniz başlayabilir. Hem de böyle şaşalı düğünlerle, çılgın halaylarla dünya evine girebilirsiniz. Bunun için elbette evrenin size destek vermesi gerekir, fakat sizin de yapmanız gereken şeyler olacaktır. Mesela, uyumlu bir insan olmak sizin burcunuzun ana özelliği, bu durumda ilişkilerinizde de uyum gerçekleştirmeniz gerekebilir.
Terazi Burcu için doğru insan, gerektiğinde arkadaşı olmalı!
Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrepler, aşk konusunda yaşadığınız belirsizlik artık sizi çileden çıkartmaya başlamış olabilir. Aslında bu hafta ilişkiler ve aşk konusunda kafa karışıklığınız devam edecek. Kısa bir süre sonra çözülecek bu konu sizin yüzünüzü güldürebilecek mi, bunun için takipte kalın!
Akrep Burcu için doğru insan, seksi ve tutkulu olmalı.
Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yaylar, eğer istediğiniz aşksa ve bulamıyorsanız kesinlikle aradığınız yer yanlıştır. Eğitimler, seminerler, hukuksal konuları ilgilendiren yerler, hukukçular, yabancılar… Bu anahtar kelimeleri bir yere not edin ve arama alanınızı bu şekilde daraltmaya bakın, zira aradığınız aşk bu anahtar kelimelerin olduğu yerde dolaşıyor, siz ise uzay boşluğunda aval aval etrafı izliyorsunuz!
Yay Burcu için doğru insan, bedenin ötesinde ruhtan da haberdar olan biri olmalı.
Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlaklar, havadaki pembe bulutları görebiliyor musunuz? Ya da şekerden akan şelaleyi, gökkuşağı kuyruklu pony'leri? Zira bu hafta aşk sizi normal hayattan alıp, Tontikland'e götürmeye fazlasıyla niyetli. İş ortaklığı alanında tanışabileceğiniz insan, hayatınızın aşkı olabilir. Endişelerinizi bir kenara bırakıp Tontikland'in büyülü dünyasında uzun soluklu aşklara yelken açabilirsiniz.
Oğlak Burcu için doğru insan, düzenli ve birlikte hareket edebileceği biri olmalı!
Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kovalar, bu ay sizin ana konunuz zaten ilişki. Bu aylarda aniden, hızla ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hatta birçoğunuz için evlilikler söz konusu olabilir. Fakat bu hafta ailenizle ilgili karşınıza aksaklıklar, sorunlar, sıkıntılar çıkabilir. İlişkinizle aranıza aileniz ya da karşınızdaki insanın ailesi çıkabilir. Bunun için şimdiden tedbirli olmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.
Kova Burcu için doğru insan, kendisini sorgulamayan biri olmalı.
Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balıklar, ahh şu maddi sıkıntılar olmasa aşk gemisinde siz kaptan olur dümeni istediğiniz yöne kırabilirdiniz. Fakat bu durum tam da tersine dönmek üzere. Belki yarın değil ama bu yıl içerisinde ekonomik anlamda oldukça rahat bir sürece geçmiş olacaksınız. Bu da kendinizi daha güvenli ifade etmenizi sağlayacak ve daha güvenle bir ilişkiye adım atabileceksiniz.
Balık Burcu için doğru insan, ilk adımı atacak biri olmalı.
 
B

Bora Özdoğan

Ziyaretçi
Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Teraziler, bu aylar sizin için çok önemli. Zira aniden lonk diye ilişkiniz başlayabilir. Hem de böyle şaşalı düğünlerle, çılgın halaylarla dünya evine girebilirsiniz. Bunun için elbette evrenin size destek vermesi gerekir, fakat sizin de yapmanız gereken şeyler olacaktır. Mesela, uyumlu bir insan olmak sizin burcunuzun ana özelliği, bu durumda ilişkilerinizde de uyum gerçekleştirmeniz gerekebilir.
Terazi Burcu için doğru insan, gerektiğinde arkadaşı olmalı!
 
Top