Top Patlatma Oyunu

Bende sürekli oynayacağıma inanmıştım. Çok fazla bağımlılık yapmıştı.
Rüyalarıma giriyordu :P Ama sonunda bıraktım. Daha doğrusu bırakabildim.
Bana hırstan, sinirden başka hiçbir şey kazandırmamıştı. :) Eğlenceli günlerdi oyun hala bilgisayarımda duruyor arada girip baksam diyorum sonra vazgeçiyorum :D

Oyunları oynarken o yüksek levelleri görüp sizi mest etmesini anlarım ancak oyunlar sıkıntımızı atmak zaman öldürmek için kullandığmız bir araç eğer hırs yapıp bende şimdi istiyorum gibi bir fikre kapılırsanız oyunlar sizin için birer kabusa döner gününüz oyunlarla geçer , oyunları sadece eğlenmek için fazla abartmadan oynarsanız birde bakmışsınız ki o sizi mest eden şa şa lı elbiseler sizinkinin yanında birer sinek kalmış :)

İlgimi çekti . 17. Dünyadayım dün başladım :D
Yardım pLs :D

Ben ve Gizemli Cadi buradayız yardımcı oluruz :)

Online oyun oynayan tek bayan olmamama sevindim... :P

Floot için üzgünüm bu mesajları görmemiştim :) . Oyun oynayan tek bayan değilsiniz benim sınıfımdaki kızlar erkeklerden daha çok oyun oynuyor :) Hep beraber böyle oyunlar oynamak çok güzel oluyor . Kızlar yaptığı işi daha çok önemsiyor ve onlarla oynamakta bu yüzden daha eğlenceli oluyor doğrusu :)

Eğer nickiniz solotürk ise:) sizi hatırlıyorum...ben sizin kadar mütevazi olamıycam;;) bende yaklaşık 5-6 senedir değişik dünyalarda ve önemli klanlarda oynadım..ve bir bayan olarakta sıralamalarda önemli yerlere geldim...Stratejim sanırım fena sayılmaz...:D Klanlar diye bir konu açmayı planlıyordum bana bilginizle ve tecrübenizle yardımcı olursunuz umarım:)) Beni mutlu edersiniz..:D

Hayır nickim solotürk değil ancak size yardımcı olmayı çok isterim . Ne zaman neye ihtiyacınız olduğunu yazarsanız size yardımcı olabilirim zaten son günlerde uğraşacak şeyler arıyordum :)

Papatya

V.I.P
V.I.P
oyunları oynarken o yüksek levelleri görüp sizi mest etmesini anlarım ancak oyunlar sıkıntımızı atmak zaman öldürmek için kullandığmız bir araç eğer hırs yapıp bende şimdi istiyorum gibi bir fikre kapılırsanız oyunlar sizin için birer kabusa döner gününüz oyunlarla geçer , oyunları sadece eğlenmek için fazla abartmadan oynarsanız birde bakmışsınız ki o sizi mest eden şa şa lı elbiseler sizinkinin yanında birer sinek kalmış :)

floot için üzgünüm bu mesajı görmemiştim :) . Oyun oynayan tek bayan değilsiniz benim sınıfımdaki kızlar erkeklerden daha çok oyun oynuyor :) hep beraber böyle oyunlar oynamak çok güzel oluyor . Kızlar yaptığı işi daha çok önemsiyor ve onlarla oynamakta bu yüzden daha eğlenceli oluyor doğrusu :)

Benim oynadığım oyunun %99 u erkek. Birde üstüne bayan char açma sevdalı olanlarıda var.
Oyun farkı işte.
Teşekkür ederim ilgi ve alakayla cevap yazdığınız için.

Rica ederim ne demek :) Evet oyunların geneli erkek nedeni de piyasadaki oyunların bayanları yansıtmaması misal farmville gibi bir oyunda bayan bulmak çok daha kolay ama bir mmorpg veya klanlar gibi bir oyun daha çok erkeklerin ilgi alanına giren şeyler olduğu için bayan bulmak daha zordur :) .