• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

tıklayınn

Melek

Özel Üye
Özel üye
Yaşlı adamın biri bastonuyla tin tin tin otobüse biner,otobüsün içi oldukça kalbalıktır..adamcağıza yer verende yoktur.Gencin biride yer vermediği gibi adamcağızın bastonundan çıkan sese trip yapmaktadır.Daha dayanamaz ve zorlukla ayakta duran adamcağıza amca şu bastonun ucuna bi lastik bağlarsan ötmez...der.Onu onca kalabalığın içinde küçük düşürür.Adamcağız çevreye bakar hafif doğrularak..baban o lastiği bundan 18 sene önce kullansaydı bizde şimdi rahat ederdik demiş:)))))))gencin yüzü kızarır ve rezil olur:)))
 

Melek

Özel Üye
Özel üye
Temel uzak doğuya gider. 250$ verip bakınca insanları çıplak gösteren gözlüklerden alır. Takar bakar çıplak, çıkarır bakar giyinik. Çok hoşuna gider. İkide bir takıp, çıkarır. Eve gözünde gözlük gider, bakar Fadimeyle sütçü çıplak. Gözlügü çıkarır bakar çıplak. Takar bakar çıplak. Müthiş canı sıkılır ve Fadimeye derki:
-Ula Fadime 250$ verdim hemen bozuldu..!!!!
 

Melek

Özel Üye
Özel üye
kadının bırı gece sokakta yurumektedır ve arkasından bırının takıp etıgını zanneder.ama kadın cok sısman ve cok cırkındır..karakola gıder ve komser bey benı bırı takıp edıyodu sarhostu galıba der..
-komser kadına ıyıce baktıktan sonra..
-galıba degıl kesın sarhosmus der:)))
 
Top