Temizlik Hastası Kadın, Ekmeği Dahi Deterjanla Yıkayıp Yiyor!

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Zahide Yetiş'in programına katılan temizlik hastası Fadime hanım ekmeği bile deterjanla yıkıyor! Günde 150 kez ellerini yıkadığını dile getiren Fadime hanımın oldukça ilginç o anları...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ben bu kadınla yaşayamazdım ulaaa
Benim annem de öyle kaç sene neler çektim her gittiğim de cekiyorum ama Allahtan ekmeği yıkama huyu yok ama ekmeğin poşetini değiştirir ona göre o poşet kirlidir aldığı ve köyden getirdiği her şeyi yiyecekte dahi yıkar
Ben bir olay daha duymuştum tv'den kadın işini tuvalete dahi sokmuyormuş adama hayatı zindan etmiş ve mahkeme adama hak vermiş tazminat verecekti karısı adama
Bu da bir hastalık ama onunla yaşayan insanlara ızdırap

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Benim annem de öyle kaç sene neler çektim her gittiğim de cekiyorum ama Allahtan ekmeği yıkama huyu yok ama ekmeğin poşetini değiştirir ona göre o poşet kirlidir aldığı ve köyden getirdiği her şeyi yiyecekte dahi yıkar
Ben bir olay daha duymuştum tv'den kadın işini tuvalete dahi sokmuyormuş adama hayatı zindan etmiş ve mahkeme adama hak vermiş tazminat verecekti karısı adama
Bu da bir hastalık ama onunla yaşayan insanlara ızdırap

Duymuştum adanadaydi sanırım ama çok samimi gelmedi bana o ya :D
Benim annemde çok çamaşır yıkar dışarıdan gelince üstünü degistirmeden oturamazsin oturmussan oturduğun yer silinir :D ama huzursuzluk.vermez sessizce halleder :D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Duymuştum adanadaydi sanırım ama çok samimi gelmedi bana o ya :D
Benim annemde çok çamaşır yıkar dışarıdan gelince üstünü degistirmeden oturamazsin oturmussan oturduğun yer silinir :D ama huzursuzluk.vermez sessizce halleder :D
Bizimki huzursuz eder affedersiniz tuvalete girerken bile takipler ,gözünden hiç bir şey kaçmaz

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Allah yardımcısı olsun ben kizamiyorum ne olursa olsun elinde olmadan yapıyor aşması için yardım alması lazım kendi kendine mümkün değil
Çocukken bende kızıyordum ama şimdilerde daha iyi anlıyorum bunu beyni yapıyor ama bir kaç kez tedavi alsa da olmadı hayatta bazı şeyler değişmedikce bazı şeyleri aşmak çok zor