• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Temel'in İntikamı

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Bizim Temel Fadime ile birlikte ormana gider.Birdenbire kocaman bir erkek ayı gelip Fadimeyi kaptığı gibi yere yatırır ve işine koyulur...Fadime çığlık çığlığa '
- Ula Temel gurtarsana ha beni''diye bağırır.

Temel hiç istifini bozmaz ve Fadimeye:
'-Başım ağriyi de,çamaşır yıkadım yorgunum de,canım istemeyi de''ula hadi o'na da desene...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
:)) Bende karadenizliyim :)) Onun icin Temelin fikralarini cok seviyorum

izinlerimiz Denk gelirse Findik toplamaya gideriz :) Tabi becere bilirsek :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Ben anadolu çocuğuyum :) ama fındık toplamaya gelirim çok eğlenceli olur heralde fındık bahçelerinde piknik yaparız adminim bu sene fındık toplamaya giderken bizi de götürür artık :P

yesim434

AdminE
:) Admin nereli ki ben Giresunluyum bos ver ben seni davet ediyom 16.7 07 .ayarla ADMIN de gelirse hep beraber piknik yapariz E nede olsa admin bastacimiz :) Ama bu yazilarida okursa bizi citir citir keser :9 sonra temel yerine bize gulerler :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Ben admini kastettiğini sandım Karadenizli diyince adminden başkası gelmiyo aklıma benim :P Yok yok kıyamaz bize eminim ben :) bizim gibi mod bulmuş daha ne ister ki bedava çalışacaz işte :D Sonra da size geliriz hep beraber sizin işleri de bitirir foruma döneriz artık :D

yesim434

AdminE
:) biz butun Forum tutkunlari bir araya gelirsek is görecegimizi sanmiyorum :) cok güzel egleniriz