Temel

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Birgün temel trabzonda gezerken bi kalabalıklık görmüş ama ne kalabalıklık **** atsan yere düşmücek bi kalabalıklık neyse temel ula ne var burda bi bakım demiş ve kalabalıklığa doğru yönelmiş tam ortada bi adam ve sürekli elinde kalemle kitaplara imza atan bi adam görmüş yanına yaklaşmış uşağım sende kimsin demiş adamda ben ünlü bir profesörüm ve mantık üzerine yazdığım kitapları imzalıyorum demiş temel biraz düşünmüş ve tam giderken uşağım şu kitabını ver bi okuyayım demiş profda kitabı vermiş ve temel kalabalıktan uzaklaşmış

temel kitabı almış 1 hafta okumuş bi şey anlamamış tabi okuduğu kitapta mantık ya ..

neyse temel kitapla beraber profun yanına gitmiş demişki uşağım ben bu kitaptan bi şey anlamadım demiş

prof da temelin anlayacağı dilden kitabın ne anlatmak istediğini anlatmaya başlamış

Demişli temel sizin evde akvaryum varmı temel var demiş peki akvaryumda ne var temel su var demiş prof ha tamam su sana ne anımsatır demiş temelde göl, ırmak , deniz demiş sonra prof peki deniz sana ne anımsatır temelde balık demiş plaj demiş prof demişki temel plaj ne anımsatır temelde kum demiş sahil demiş bikinili kızlar demiş

Sonran prof demişki temel bikinili kızlar ne anımsatır diyince temelde aşk demiş kızlar demiş sonra prof demişki temel sen harbi erkeksin demiş

Temel sevincinden havalar uçmuş tam o sırada idrisi görmüş demişki ula idris bende bir kitap var mantık üzerine insana mantık öğretir demiş idris de ver uşağım şu kitabı bir okuyayım demiş ve almış kitabı ertesi hafta idris temeli görmüş ve demişki temel ben bu kitaptan hiçbir şey anlamadım bana bi anlat demiş

Temel başlamış idris sizin evde akvaryum varmı idris de yok deyince temel demişki idris sen fatih üreksin ozaman demiş