Tek Ve En Büyük İtirafım

Schweppes

Forum Tutkunu
çookiyi anlıyorum seni...Ama bitirmek çözüm değill...Mutluluğa ulaşana kadar sabretmek gerek...Dokunamasanda kalbinle yüreğile yanında olduğunu hissetirebilmen gerek..Sadece sabır her sarın mutlaka sonunda mükafatıda vardır...

zuzuu

Uzman
üzülmee abi yha bulunur bi yolu sevenlerin önünde kimse duramaz:)eğer birbirinizi gercekten seviyosanızz kavusursunuz inş.üstelik senin yazdıkların hiçte saçmalık değil abii..içinden gelenleri söylemişsin gayet güzel bişeyy...belki bigün oda bu yazıyı görür...

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Aslında ne söylenir bilmiyorum yaşamayan anlayamaz senş bunu unutma.Sen aşk diyosan aşktır başka söz yoktur.Ayrılma nedeninizi bilmiyorum ama şunu söylim çok zor unutucaksın belki unutamayıp hep aklında olucak.Çok canın yanıcak reelde olsa nettende de olsa çok acıtıcak.Yapabileceğin bişe yok malesef.Kusura bakma gerçekleri söylemek zorundayım.Neden buraya yazdım bilmiyorum diyosun paylaşmak için.Artık içindekiler dışarı çıkmak istedi bunalttı.Kusman gerekti ve kustun.Olayda bu zaten.İçinde tutma çıkar dışarı gitsin.Yoksa daha çok yakarsın kendini.

zemheri

Usta
Üzülme sen yine de inan kaderindeki oysa bi şekilde yollarınız kesişir yok alınyazındaki isim başkaysa vay haline:D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
biliyorum alışkanlık diyecekler demişsin ya kanka bencede alışkanlıktan baska bir şey değil gece gündüz onu düşünmekte bir alışkanlık bir sigara tiryakisinin sigarasını düsündüğü gibi bir duygu geçiyor bir süre sonra atlatirsın üzme canını :hey

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
alışkanlık kısmına katılıyorum:) ha farklı birşey de olabilir. ama daha sonra dönüp baktıgında daha farklı bakabilirsin olana:) bende öyle düşünüyorum saçmalık aptalca bişey ama olur olur herşey insanlar için. bir zamana kadar sürer ama sonra yok zamandı yerdi mekandı.yanındaki insana bile güvenmezken daha bir zor böylesi:)

neyse sanırım oldu geçti gitti bittii=) kalan sağlar bizimdir.