• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tehdit/Küfür ve Osman Baydemir

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugünkü PKK destekçisi (KCK üyesi) 80 kişinin tutuklanması ile ilgili olarak Diyarbakır büyükşehir belediye başkanı Osman Baydemir daha önce birçok kez aştığı gibi haddini hakikaten aştı ve bugün resmen başbakan, hükümet ve kabine üyelerine küfür etti.

Konuşmasından alıntı....

"Sayın başbakana, hükümet ve kabinenin tüm üyelerine sormak istiyorum. Meşe ağacının dalları nerenize battı.

Bizi şahin ve güvercin diye ayırmayın H.....TİR diyoruz, H.....TİR diyoruz. "

Bu şekilde son küfrü iki kez tekrarlayarak bilinçli şekilde söylediğini vurguladı. Ayrıca "yarın adliye kapısındayız ya tutuklananları bırakacak ya da bizi de alacaksınız" dedi.

Şu an ATV de canlı yayındaki konuşmasını dinliyorum da eğer bu adam bu kez de yaptığı ile kalırsa eminim arkasından çok daha ert küfürler gelecektir. Görelim bakalım. Tehdite karşı meydan bu kadar boşsa eğer demekki kurallar/kanunlar sadece Türklere olanlara işletiliyor demek geliyor içimden.

patik

Özel Üye
Özel üye
Pek bir sinirlenmiş.:him Bizimle konuşarak anlaşın, silahla değil diyor. Kendi kullandıkları silah değil galiba!:@

aslıhan35

Katılımcı
aaa burası hukuk devleti yorumsuz işlerine geldikleri gibi işleyen sistemin parçalarıyız malesef alışmalısın artık:Dgülüyorum bu insan müsbettelerinn konuşmalarına, havlayn köpeğin ısırmama durumuna kaldı ki baydemire kemik atan da yok ortada niye birden kendini meydanlara atmış şaşılacak şey doğrusu.

maşanın konuşmasını eksik aktarmışsın yorumsuz "Kendi değerlerine ihanet eden tek bir Kürt politikacısını bulamayacaksınız. Kendi değerlerimize ihanet etmeyeceğiz.
Şeyh Sait ihanete uğradı, Seyyit Rıza ihanete uğradı. Ama ondan sonrakiler ihanete uğramayacak."
kendi ağzıyla söylemiş kendi kendilerine ihanet eden,hain insanlar oldugunu.tarh tekerrden ibarettr bekleyelim görelim..
baydemir gibilerini ilk kez görmüyoruz son kez görmeyeceğimiz de kesin .zaten bi süre sonra bunu da yadırgamamaya başlarız:D

Top Bottom