Tebrikler Bursaspor:)

patik

Özel Üye
Özel üye
Çok sevindim, gerçekten. Sonunda bir Anadolu takımını şampiyon görerek ligimizin bildik monotonluğundan kurtulduk. Tabi Fener'in kaybetmesi benim için ayrı bir sevinç, ne yalan söyleyeyim. :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Fenerbahçeli değilim, ama Fener'in şampiyon olacağına kesin olarak inanıyodum. Hatta son 5 haftadır herkese meydan okudum şampiyon fene olacak yedirmezler, bu bir rant olayı diye ve isteyenle istediğine iddiaya girebileceğimi sürekli söyledim.

Vayy bee hakikaten enteresan bir durum şaşkınlığımı gizlemiyorum... Ama yıllardır artık Anadolu'dan bir şampiyon çıksın isterim nihayet oldu. Bu anlamda inanılmaz sevinçliyim..

Tebrikler Bursaspor. Gerçi bunu Trabzon'dan beklerdim ama neyse :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok sevindim, gerçekten. Sonunda bir Anadolu takımını şampiyon görerek ligimizin bildik monotonluğundan kurtulduk. Tabi Fener'in kaybetmesi benim için ayrı bir sevinç, ne yalan söyleyeyim. :D

Olay çok güzel özetlenmiş ben cevap yazarken bu mesajı görmemiştim. Teşekkürler aynı dilden konuşmuşuz :)

Aa biz güzelce tebrik ettik neden ezik olalım ki ?? ( :

Hımm hımmm sinirlenmek yok haha :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P

işte bu ya tam bnm düşüncem...Anadolu takımı olsun diye yıllaardır söylüyodum..kısmet bu yılaymış..üstelik %99 fenerin dedndiği bir anda...çok çok sevindim...İnsallah devamı gelir...anadolu takımlarının şampiyonluklarını bol bol kutlarız...