Kaynak ikonu

Android Tango Video Calls - Görüntülü görüşme -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tango Video Calls - Görüntülü görüşme - Tango Video Calls - Görüntülü görüşme

Az önce test etme şansı bulduğum, wireles ya da android telefonun internet paketi üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir iletişim yazılımı. Görüştüğüm telefon iPhone idi. Bu demektir ki hem iPhone hem Android telefonlar arasında da görüşme durumunuz var...

Ek dosyayı görüntüle 1733

Uygulamayı yüklediğinizde telefon numaranızı programa giriyorsunuz ve rehberde Tango Video Calls yüklü olan kişiler hemen karşınıza geliyor. Bu özellik...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim dikkatimden kaçan beğendiğiniz uygulamalar olursa test ettiğiniz mutlaka ekleyelim ki başkalarının da haberi olsun.

Ayrıca linklere QR kodlarını da ekliyorum ki cep telefonu ile bakarsanız hemen QR kodunu indirip ilgili kaynağa ulaşabilesiniz diye :)

Eğer barkod okuyucunuz yoksa hemen şu linki ziyaret etmenizi ve barkod okuyucuyu yüklemenizi öneririm :)

Barcode Scanner - Android

Sadece linklere ulaşmak için değil, örneğin ilaç kutusu üzerindeki barkodu okuttuğunuzda da o ürünle bilgilere ulaşabiliyorsunuz barkod okuyucuyla...

Barkod okuyucuya telefondan ulaşmak için QR kodunu okutunuz telefonunuza :P

1732

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
eee bunca emege karsılık emektar pc lerımız bosmu duracak :)
buyrun tangonun pc surumu telefonları atın yahu devir bilgisayardan görüşme devridir :)

buradan indirin kurun
işlemler yine aynıdır tek farkı telefonu degıl pc yı kullanmanızdır.
sakın bana kuzenimin dediği gibi ( kuzen koca bilgisayarı kulağıma nasıl koyacam ) demeyin :)