SusturduĞun hayallerİm konuŞuyor

iLk_NuR

Üstat
Beni anlamayan yarin nesine inanıp nesine güveneyim...Nasıl yar diyeyim..boşa savurduğun yalanlarınla kal başbaşa..hibe ettiğin aşka laf demek sana yakışmaz..
Vijdanınla örtüştürdüğün kişiliğine anlatacaksın dile gelenleri..
Beni bir kenara atıpta zebil ettiğin sevdanadır ihanetlerin..kendinedir dile gelenler..
Seni adam sandığım yıllaradır hesabım..kendimedir kandırılmışlığım..
beni başkalarından anlamaya çalışarak neticelere varmaların..ihanetlerin!!öl diyorum yaşama yaşatma..
vur gecenin alnından.vur gecenin bağrından..
anladığım şu:kahpenin ellerine düştüm yanmakla meşgulüm..yandığım topraklarım...pişmanlık..yaktığım oda..yaktığım pişmanlığım..
sessizce unutmak seni..sessizce ağlamak seni..haykırmadan ağıtlar yakmadan..bendimi karalamadan unutabilmek seni..
Her gece yatarken ettiğim dualar seni unutabilmek adına..
Vuruldu kentim!vuruldu canevim..siyahlara bürüdüm sokaklarımı..ihanet tütüyor gönülevimden..aşkla besleyip yaşattığım canevimden..
griye dağlandı yamaçlarım..yandı kül oldu diyarlarım..yaşanmaz artık bu kentte..kentler attığın adımlardan yorgun..kaldırımlar küskün..denizler alabora..ve ben bitiğim yalanlarından..ve ben öldüm kadınlarından..ve ben gidiyorum yolundan..

daragacigalgenvm2.jpg

Başım çatlıyor bu gecede yine..ölümün herşeklini yaşattığın dünyamdan çekip gitmek istiyorum..
Kaybolmak kendimden..kaçmak kendimin kalbinden..Senin yerine ben utanıyorum bu aşktan..
Senin yerine ben yerin dibine giriyorum..Katliam ettiğin..mahfettiğin..Susturduğun gençliğim susturduğun hayallerim..susturduğun bebeklerimiz..
Katlettiğin geleceğim..katlettiğn ciğerlerim..gömdüğün canevim..İhanetlerin asılı duracak gönül duvarımda..onlar senden bana hatıra..alıpta saracağım mezarıma..vazgeçemediklerin diye..yalanların diye..

KARABAHTIMDIN BENİM..

ŞİMDİ İSE ELLERİN..
.................................................. ..............................

GİT.. GİT Kİ GÜNÜN AYDIN OLSUN..

ÖLDÜRDÜĞÜN HAYATIM HUZURLA GÖMÜLSÜN..
.................................................. ...............................................

Sana hakkımı helal etmiyorum..şikayetim yaradana..
Seni o yalan kalbine terkediyorum..
Seni yokluğuma terkediyorum..

aLıntı..