şu anki hâlimizi betimleyelim :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Çalışma masamdayım, telefonuma eğilmiş bir durumdayım. Kitaplarım darmadağın olmuş ônümde. 1 kahve fincanı, 1 de çay bardağı var. Kakaolu süt kutusu, eski bir walkman de aynı masada.
Saçlarım rastgele toplanmış, uykusuzluktan ve ders çalışmaktan, hiçbir şeye halim kalmamısss...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Tekli koltukta, kolum koltugun koluna dayalı ve telefonum koltuğun kolunda. Çerez tabağım ve limonlu sodam sehpada. Bir taraftan yorum yazarken diğer taraftan tv izleyip anneme laf yetiştirmekle meşgulum. Aaa koltukta bağdaş kurduğumu atlamışım.:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tekli koltukta, kucağımda laptop ve dizlerimde hem soğutucu hem de dizlik olarak kullandığım bir aparat var. O bildiğiniz demir olanlardan değil bu değişik özel bir şey :P Hem tv bakıyorum hem de araştırma yapıyorum :)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Odami hafiften aydinlatan sari gece lambamm yatagimdayim kucagimda birazdan okuyacagim kitabim var ve disarda magandalar:/

DeJa Vu

Üye
bi yandan tv de kanıt izliyorum bir yandan telefonda oyun oynayıp bir yandan da burayı çözmeye çalışıyorum :/ Karşımda ev arkadaşım balina gibi yatmış tv izliyo.Benimse 3 saattir yatağın üzerinde oturmaktan popişim ağrımış bulunmakta.Yatsam mı yatmasam mı diye ikilemdeyim.Hergün dünün aynısı ya yine sıkıldım :/

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
limon yeşili bir yer minderi üzerinde oturuyorum. yine nescafe kupam elimde. allahtan hava çok soğuk değil, yoksa böyle sabahlayamazdım. sağımda-solumda kiaplar. sözlüğüm, soru bankalarım, hemen dibimde kalemlerim. mutlu olasım var. ayyy lütfen depresif bir şeyler olmasın lütfen yaaa iyiyim böyle çok iyiyim.yalnız yalnız takılmak çok güzel...
solumda da boş tabak var.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Forum oyunlarindayim isin içinden çıkmaya çalışıyorum bazılarını çöpe ,bazılarını çerez cay bahçesine taşımakla uğraşıyorum