• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Soykırım Listesi

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Onlar soykırım yaptıklarını kabul ediyorlar onların isyani soykırım yapan ülkelerin inkar edişi yapmadık diye çünkü kabul etseler milyarlarca dolar ödemek zorunda kalacaklar
Almanların Yahudilere yaptığı soykırımı kabul ettiği doğru. Abd nin, ingilterenin ve yahudi lobisinin baskısıyla kabul etti. Orada sadece yahudiler yoktu romanlar bulgar macarlar ve başka milletlerden toplam 21 milyon insanı yok etti Almanlar. Sadece bu olsa iyi Nabibyada 100 binden fazla yerli halkı katletti Almanlar. Birini kabul etmesi onların karanlık yüzünü temizlemeye yetmez. Fransa cezayirdeki soykırımı kabul etmedi, İngiltere aborjin nüfusunun yüzde 80 ni yok ettiğini kabul etmedi. Bunun gibi daha nice örnekler var çoğaltılabilir.

Medeni insanlar simdi tabiki özgürlük ten yana unutmayın ama su uyur düşman uyumaz atalarımızın yaptıklarıyla yaşıyoruz yoksa biz olmazdık yüzümüze gülerler arkadan hançeri vururlar sen yapmazsın onlar yapar Türk milleti hic bir zaman savaş hic bir ülkeye ilan etmemiştir Türkiye hep kendini savunma amaçlı savaşlara gitmiştir
Siz orada yaşıyorsunuz elbet onların kurallarına, yaşam stiline, hayat şartlarına uyacaksınız. Azda olsa benimde tecrübem oldu Almanyada, Hollanda da. Aradaki tek fark ekonomik olarak bizden daha iyiler. Teknolojik açıdanda her geçen gün fark kapanıyor hepsi bu. Medeniyette türkiyede insanlıkta dostlukta samimiyette. Türkiyede yaşamak lazım.
Türkiyeden kaçak yollarla avrupaya gelen insanımız sırf orada kalmak için Türkiye hakkında akle hayale gelmeyen yalanlar iftiralar atarak oturum almanın peşinde. Bu yalan iftiraları atanların hangi grup olduğunu eminim tahmin ediyorsun. Bunun gibi nice olaylara şahit oldum.
Yılmaz kardeşim bunların amacı boyundurukları altında gelişmemiş Türkiye olsun. Asla kalkınmasını istemezler. Ama artık o istedikleri ülke yok. Her geçen gün güçlü Türkiyenin etkisini hissedecekler. Bununda tam olarak gerçekleşmesi için birlik beraberlik içinde olmamız şart.
 

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Evet tarih buraya bir not daha düştü. Yıllarca İsrailin yani Yahudilerin Filistin halkına yapmış olduğu zulüm işgence ve toprakların işgal etme çabası 07.10.2023 tarihinden itibaren filistin halkını çocuklarda dahil olmakla beraber soykırım hareketine başlamıştır. Abd desteklemiş ve batılı ülkelerin bir çoğu ise sessiz kalmıştır.
 
Top