Sohbet Alanı

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@YoRuMSuZ eski düzeni geri istiyorum :)
Geldim yazamaz oldum gidiyorum diyemiyorum gunaydınım havada kalıyo selamlarımz kesildi en azından günlük hal hatır soruyorduk simdi kimseyi göremeden gidiyorum gözümuzün önünde olsun yine sohbet alanı :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
sevgili yorumsuz ..hal bu artık hal hatır sormalar kesildi.eski düzende sohbet bu duruma göre çok daha iyiydi,eski sayfa düzenine geri dönsek nasıl olur diye sorasım var takdir tabiki sende olmak kaydıyla..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@YoRuMSuZ eski düzeni geri istiyorum :)
Geldim yazamaz oldum gidiyorum diyemiyorum gunaydınım havada kalıyo selamlarımz kesildi en azından günlük hal hatır soruyorduk simdi kimseyi göremeden gidiyorum gözümuzün önünde olsun yine sohbet alanı :)

sevgili yorumsuz ..hal bu artık hal hatır sormalar kesildi.eski düzende sohbet bu duruma göre çok daha iyiydi,eski sayfa düzenine geri dönsek nasıl olur diye sorasım var takdir tabiki sende olmak kaydıyla..

Sohbet sizler için var arkadaşlar. E öyleyse sizin istediğiniz yerde olacak elbette, halledildi :) İsterseniz yine full sohbet alanına girebiliyorsunuz ancak forumun üstünde de gözükmekte.

Sohbeti engellemesin diye sadece konu eklemelerinde sohbette gözükecek. Yazılan mesajlar için sohbet alanında bildirim gözükmeyecek.