Sizce Uzaktan Eğitime Geçilmeli mi?

Uzaktan Eğitime Gecilmeli mi?

• Evet

Oy: 1 16.7%
  • Hayır

Oy: 5 83.3%

• Toplam katılan
    6

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Vakaların artmasıyla uzaktan eğitim yeniden gündeme geldi bazı üniversitiler uzaktan eğitme geçti.
Peki ya sizler bu konu da neler düşünüyorsunuz?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesinlikle geçilmemesi taraftarıyım. Uzaktan eğitim süreci bir süre öğrencilere cazip geldi hatta kısa bir süre de olsa daha da verimli olduğu dönem oldu ama artık bunun verimliliği yüz yüze eğitimle kıyaslanamaz.

Ayrıca bu süreç öğrencilerde abartılı şekilde davranış değişikliklerine de neden oldu bu durumlar ciddi sorunlara neden oldu ve olmaya da devam ediyor. Aman aman uzaktan eğitime geçilmesin diyorum.

EsRaRenGiz

.
Özel üye
Sınıflarda 2 vaka çıktığında 2 haftalık uzaktan eğitime geçtiğimizde bile çocukları geri geldiklerinde okula 1 ay toparlayamıyorken bir kez daha tam zamanlı uzaktan eğitime geçilirse artık tamamen ipin ucunun kaçacağını düşünüyorum. Kesinlikle uzaktan eğitime geçilmemeli, net bir şekilde.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Sınıflarda 2 vaka çıktığında 2 haftalık uzaktan eğitime geçtiğimizde bile çocukları geri geldiklerinde okula 1 ay toparlayamıyorken bir kez daha tam zamanlı uzaktan eğitime geçilirse artık tamamen ipin ucunun kaçacağını düşünüyorum. Kesinlikle uzaktan eğitime geçilmemeli, net bir şekilde.
hocam tabiki siz bire bir yasiyorsunuz disardan konustugumuz icin bizimki tahmin tabiki haklilik payiniz yüksek