Sizce Sevgi Eylem Gerektirir Mi?

Sizce Sevgi Eylem Gerektirir Mi?

• Boş şeyler bunlar

Oy: 0 0.0%
  • Gerçek aşk ilahi aşktır

• Ne gerek var canım sevdiğimi zaten biliyor..

• Toplam katılan
    4
  • Anket kapatıldı: .

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Gerektirmez yaa sevgi şart, koşul istemez :)

Sevgi zaten varsa o bellidir illa sevgiyi anlatmak için çaba sarfetmeye gerek yoktur bence
Bir tek "Seni seviyorum" demek sevgiyi anlatmaz
Yada sevgini anlatmak için hediyeler almakda değildir tek yolu..

Bi bakış, bi tebessüm, sıcacık bi sohbet
herşey karşındaki insana, dostun olsun, ailen olsun, sevdiğin olsun sevgini anlatabilir :)
Yürekten geldiği sürece samimi olarak yapılan herşey Sevginin Anlamı olabilir...

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Yok öyle bir dünya paşam :)
Tabii ki gösterecek sevgisini. Ben anlama özürlüyüm bu konularda :)

bende öyleyim hocam yaa :) illaki bunu hissetmek isterim dilde söylemek değilde davranışlarda görmek çok hoş..:))en sinir oldugumda '' bilmiyormusun sevdiğimi illa her dakika belli etmeye ne gerek var'' zihniyeti..:)

yaren*

Özel üye
Gerektirmez yaa sevgi şart, koşul istemez :)

Sevgi zaten varsa o bellidir illa sevgiyi anlatmak için çaba sarfetmeye gerek yoktur bence
Bir tek "Seni seviyorum" demek sevgiyi anlatmaz
Yada sevgini anlatmak için hediyeler almakda değildir tek yolu..

Bi bakış, bi tebessüm, sıcacık bi sohbet
herşey karşındaki insana, dostun olsun, ailen olsun, sevdiğin olsun sevgini anlatabilir :)
Yürekten geldiği sürece samimi olarak yapılan herşey Sevginin Anlamı olabilir...

kendini özel hissetmek çok güzel ama zeynom :)) her fırsatta degilsede sık sık bunu göstermek gerekir diye düşünüyorum :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
bende öyleyim hocam yaa :) illaki bunu hissetmek isterim dilde söylemek değilde davranışlarda görmek çok hoş..:))en sinir oldugumda '' bilmiyormusun sevdiğimi illa her dakika belli etmeye ne gerek var'' zihniyeti..:)

Canım sevgi pıtırcığı olalım demiyorum ama gösterecek sevgisini... Oyarım gözlerini yoksa :P
Yani zaten aşk sözleri ile göstermemeli bana yoksa gülerim pis bozulur ama ilgilensin işte arada bir tamamdır :)

yaren*

Özel üye
Canım sevgi pıtırcığı olalım demiyorum ama gösterecek sevgisini... Oyarım gözlerini yoksa :P
Yani zaten aşk sözleri ile göstermemeli bana yoksa gülerim pis bozulur ama ilgilensin işte arada bir tamamdır :)

aynı şeyi söylüyoruz hocam sevgisini göstermeli ki ben çok fena gösterenlerdenim çünkü..:))