Sizce bu olurmu ?

Mesela bir kiz bir erkekle 5 aydir cikiyor sonra erkek baskasiyla da ciktigi belli oluyor kizda bunu ögreniyor 2 ay sonra o gizli sevgilisiyle ayrilip o eski sevgilisini sevdigini anlayip tekrar ona teklif ederse ..sizce kiz kabul mu etmeli yoksa redmi etmeli ??

ozaman bitane daha soracam .. :)
bir kiz sizce 7 yas büyük bir erkekle cikmasi veya evlenmesi nasil sizce uygunmu yoksa cok mu yas farki oluyor ??
birbirlerini sevdikden sonra bi sorun yok bence ..siz ne düsünüyorsunuz ?

Suskun

V.I.P
V.I.P
Aşk önceden hersorunu hallederim sanıyor ama yıllar ilerledikçe hayat insanın gözünü açınca uçurumlarıda görünüyor.Bence erkek bayandan yaş olarakta mevki olarakta büyük olmalı çünkü erkekler bu iki konuda komplekslidirler

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Öncelikle slm... Ben de kırmızı ya katılıyorum bence de gönül eğlendirmiş ve eğlendiriyor.. Ciddi olan aslanlar gibi sevdiğinin yanında durur....Ve diğer soruna gelince ikinci soruna.. Bence sevgi ve aşk oldumu yaş farkı önemli değil lakin normal ölçüde anormal fark varsa bu erkek ya da bayan bence biraz düşünmek lazım çünkü bu durum da sadece aşk ve sevgi yetermi, biraz da içine mantık mı koymak lazım hım biraz düşünmek lazım.. Sen ve şen kal.. Ama her halikarda kazanan AŞK olsun tabi.......

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İlk soru oldukça zor olmuş. Kabul etmek için kriterlerin geçerli olması gerek. Örneğin gerçekten sevdiği içinse düşünülebilir.

Yaş farkına gelince. Önemsenecek bir yaş farkı değil diye düşünüyorum.

Ben herzaman erkegin bayandan büyük olması taraftarıyım 7 yada 8 farketmez çok büyük olmamak şartı ile yaş farkı olmalı erkek olgun olmalı..

bencede erkek daha büyük olmali , ama bi arkadasimada sordum oda cok büyük dedi en fazla 5 yas olsun diyor

..ama bence siz haklisiniz
hepinizin cevabi icin tesskrler