• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Site Adı Aranıyor!!!!!

sherry

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar eğlence içerikli açacağımız bir site için isim arıyoruz. Sizlerinde fikrini almak istedik.

Hatta eğer önerdiğiniz isimi kullanırsak CerezBank'taki sanal paralarımdan 10000 sanal YTL:)P)ödül veriyorum.

Yalnız bulduğunuz ismi bize yazmadan önce kullanılabilirliğini kontrol etmeniz gerekiyor.

Önereceğiniz isimlerin 3-4-5 harfli olması tercihimizdir.

Bu isimler tek başına anlamlı isimler olabileceği gibi belirgin bir kelimenin sessiz harflerinden de oluşabilir.

Ayrıca com yada net uzantılı nasıl bir arama yaptıysanız bulduğunuz ismin yanında belirtiniz.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
:)) güzel gercek olursa para yardim ederiz :)) bedava is yok parmaklarimizimi yoralim yaa :))

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
calgeldi.com-net (ikiside uygun. Hani diyolarya kal geldi falan. Onun gibi işte :PPP )

10.000 YTL nde gözüm var :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alan adlarında maalesef Türkçe karakter kulanamıyoruz. Ad önerisi yapmadan önce daha önceden kaydedilip kayded,lmediğini kontrol edebiliriz.

Alana Adı Kontrolü:

askim.net ya da com olsa hakikaten güzel olurdu :)

sherry

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar açacağımız sitenin içeriğinde değişiklik yaptık.

Bu içeirğe yönelik isim bulmanız açısından sizi de bilgilendirmek istedim.

Antalya'yı anlatan Antalya içerikli bir site olacak diye düşünüyoruz.

Eğer önerdiğiniz isimi kullanırsak hala CerezBank'taki sanal paralarımdan vereceğim 10000 sanal YTL()ödül geçerliliğini koruyor.
Yalnız bulduğunuz ismi bize yazmadan önce kullanılabilirliğini kontrol etmeniz gerekiyor.

Önereceğiniz isimlerin kısa ve içerikle alakalı olması tercihimizdir.

Ayrıca com yada net uzantılı nasıl bir arama yaptıysanız bulduğunuz ismin yanında belirtiniz.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...