Sinekritik

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Televizyon sinema dünyasına alt başlık olarak sinekritik alanı açsak ve oraya sadece anket şeklinde konular açıp filmlere,dizilere,programlara puan verip yorumlar yaparak bir sinema sitesi havasında bir ortam yaratsak nasıl olur?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Güzel olur tabii ki ama ilgi alanıma giren bi konu değil şahsen benim sinema konusu. Katılım olacaksa neden olmasın çok da hoş olur. Bakalım arkadaşların görüşleri ne olacak bu konuda katılım yapma eğilimi görürsek hemen açalım :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Madem açıldı bölüm hakkında düşüncelerimden ve bölümün nasıl işleyeceğinden birazcık bahsedeyim.

Bu kısımda sinema sever arkadaşlar konu açmak isterlerse konularını anket şeklinde açıp 10 seçenekli anketlerine 1'den 10'a kadar sayıları yazarlarsa gelen üyelerin filme oylarını görmüş oluruz. Film hakkında kısa bir tanıtım veya afiş koyulabilir,tercihe kalmış. Tüm yorumlara açık bir alan, film hakkındaki eleştiriler, beğenilen kısımları, sevilen karakterler, eksiklikleri vs. bu alanda tartışılabilir.

Benim ilgimi çeken bir bölüm, umarım katılım fazla olur ve bölüm amacına ulaşır ;)