• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şimdi annemi daha iyi anlıyorum...

Schweppes

Forum Tutkunu
Şimidi annemin neden öyle dediğini,neden kızdığını,neden üzüldüğünü vs daha iyi anlıyorum dediğiniz ne varsa...:)

Bugün annem hasta olduğundn temizliği ben yaptım yerleri silerken kardeşlerim ayağımın altında dolaştığında anladım ki annem sinirlenmekte çok HAKLIYMIŞ!:)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Herhalde unisex bir oyun gibi geldi o yüzden bende katılabilirim.:)
Ben annemi yıllar önce anladım.Bana top oynadıktan sonra terli terli su içme derdi.Ama ben içmeyimde susuzluktan öleyimmi derdim.Dinlemezdim.Bunları demesinin üzerinden çok geçmedi ben şiddetli bir zatürüriyeye yakalandım.Ölümden döndüm.Yani ben takriben 12-13 yaşlarında, bundan yıllar önce annemin niye terli su içmeme kızdığını daha iyi anladım.:)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
hayatımda vereceğim önemli kararlarda müdahale etme girişimlerine izin vermezdim ama şimdi daha iyi anlıyorum bazen izin vermek gerekiyormuş :)

e-PaCk

Forum Gururu
sebze yemezdim bunları da ararsın derdi arıyorum bazen walla:)
el çekmez nazını derdi bi de:) umarım bunu da yemem günün birinde..

Düş

Özel Üye
Özel üye
tumblr_lrpuvxj4Pm1qljf76o1_500.jpg

OBir

MEB
Özel üye
Annemi daha iyi anlıyorum çünkü; şunu yapmalısın bunu yapmalısın bir gün lazım olacak deyip dururdu, ayrı yaşamak durumunda kalana kadar da anlayamamıştım. :)