Sevgiye dair söylenmiş sözler

~meLek~

GalataSaray'ım
Sen var ya sen... içtiğim sigara gibisin dumanı hayalin külü saçlarn ateşi dudaklarınsigaradan tek farkın sigarayı ben... beni de Sen yakıyorsun....

~meLek~

GalataSaray'ım
Sevsende olur sevmesende
dönsende olur dönmesende
görsemde olur artık görmesemde.
Bitmeyecek bu yağmur sevdaları..

~meLek~

GalataSaray'ım
Çok günesler gördüm ; gözlerin hariç
Çok rüzgarlar gördüm ; saçlarin hariç
Çok atesler tuttum ; ellerin hariç
Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnizca sen hariç.....

~meLek~

GalataSaray'ım
Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın.

~meLek~

GalataSaray'ım
Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değilözlediğimi bilhiçbir şey seni sevmek gibi değil.
Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil yalnizlığım yanımda sen olmadığındandır.

~meLek~

GalataSaray'ım
Seni seviyorum kelimesini benden başka sana kimse söylemesin yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin.

~meLek~

GalataSaray'ım
Seni seviyorum kelimesini benden başka sana kimse söylemesin yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin.

~meLek~

GalataSaray'ım
Bir deniz düşün susuz. Bir insan düşün mutsuz. Bir gece düşün uykusuz. Bir bahar düşün çiçeksiz. Bir de beni düşün sensiz.

~meLek~

GalataSaray'ım
Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen yüzünü rüzgara çevir ben o rüzgarda olacağım.

~meLek~

GalataSaray'ım
Bazen en yüksek tepelerden uçsuz bucaksız denizlere bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum içimde sen varsın ya sana birşey olursa.