Sevgilinizle 1 Haftalık Çılgın Tatil

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Buyazım mutlu çiftlere gelsin.sevgilinizle baş başa 1 hafta tatil hayal gibi gelebilir ama genelde bu hayallerin arkasında masraflar yatar.Ülkemiz de bildiğiniz üzere tatil yapmanın bir çok zorluğu var bunlar;otobüs uçak biletleri,otel,pansiyon masrafları,yiyecek içecek masrafları vs. Ama gel gelelim paramız kısıtlı olduğu için dünyada en sevdiğimiz insanla tatile çıkamayacağız diye bir şey yok! Şöyle yapalım. 'Az masrafla Çok eğlence' bunun mantığında biraz çılgınlık yatıyor,yok ben çılgınlık yapamam sakin huzurlu bi tatil istiyorum diyen varsa yazıyı burada bırakıp yukarıdan adres çubuğuna yada linki girip çıkabilirsiniz.Ama yok ben sevdiğimle birlikte oluyum her türlü çılgınlığı yaparım diyorsanız hadi harika bir tatil için şunları yapalım.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Öncelikle bir kamp çantası alıyoruz ve içine günlük kıyafet farklı çamaşırlar ihtiyacınız olan her şeyi koyuyorsunuz.
45615-tekerlekli-sirt-cantasi-da309d.jpg

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Tabi bunların dışında yiyecek içeceklerimizi unutmuyoruz aperitif kolay hazırlanıp yenecek yiyeceklerle dolduruyoruz çantamızı.

kamp_alisveris.jpg

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Tamamdır biz hazırız.Şimdi daha önceden planını kurduğumuz yere gitmek için bir harita elimize alıyoruz ve o yolun güzergahında bir çılgınlık yapıp otostop çekerek yola koyuluyoruz.

5491eba3c16d48b00d3e5ecd.jpg

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Güzel heyecanlı bir yolculuktan sonra sıra kalacağımız yeri ayarlıyoruz ve ardından yanımızda getirdiğimiz çadırı buraya bir güzel kuruyoruz.

tenting_2.jpg

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Burdan sonrası sizin hayalinize kalmış, eşsiz bir tatil için elinizde yiyeceğiniz çadırınız ve sevgiliniz var. Çok basit ama cesaret gerektiren bu çılgın tatili yapabilen çift sayısı azdır.

Not:Yanınızda her ihtimale karşı sağlık çantası bulundurmanız gerekiyor.Tatil boyunca telefonla uğraşmasanız bile yanınızda mutlaka 1 hafta şarjı yetecek telefon almanız gerekir.Gideceğiniz yerin güvenli olup olmadığını oranın belediyesini arayıp mutlaka teyit almanız gerekir. Bizim söyleyeceklerimiz bunlar aşkınız her zaman daim olsun unutmayın böyle bir çılgınlık yapmazsanız ilerde anlatacağınız güzel bir anınızı yok edebilirsiniz.