• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgili Günlük

e-PaCk

Forum Gururu
Ne bu sibel bi actim topik toz dolu puffff boyle mi bakiosun emanetine :P neyse essolu gunluk bi ara kulagina cokca seyler fisildarim soz. ;) italya super erkekleri idare eder ;P pizza mukemmel. franceskonun okuldan cikmasini bekliorum bakiim bi dedim sana ii etmisim di mi ;P e baktiima gore gidebilirim ( :

Ne bu sibel bi actim topik toz dolu puffff boyle mi bakiosun emanetine :P

Günlük hatrını soramayacağım çünkü fırçayı yemişim salla hatır faslını =)
e-PaCk'ım yiğenin hasta sen günlük diyorsun ;P

Günlük oğlum bir haftadır hasta yatıyor yoksa seni hiç ihmal eder miyim :P Bu kadar lak lak yeter bu kez daha erken gelirim günlük :Pp

e-PaCk

Forum Gururu
oyy yirim ben onu hatta kuyruğunu ısırırım geçmiş olsun dio teyzesi öpüo yanacıklarından :)
hadi yine iyisin iyisin iyisin, affettim yırttın bu seferlik bi taaolmasın
c070.gif

günlüüük bütün dünya buna inansa bir inansa her gün tatil olsaaaaa... ne dersin olma mı:( üfff sana da hiçbişi anlatasım gelmio hea. sensiz günlerde yedim içtim gezdim aha bu kadar :afratafrasmileyi

Çok geçmiş olsun imposibel. Acil şifalar diliyorum. Bak günlük bile aynı dilekleri gönderiyor :)

Sağolasın geç oldu ama geçti şükür =)

oyy yirim ben onu hatta kuyruğunu ısırırım geçmiş olsun dio teyzesi öpüo yanacıklarından :)
hadi yine iyisin iyisin iyisin, affettim yırttın bu seferlik bi taaolmasın
c070.gif

İletirim teyzesi =)

Günlük bugün çok mutluyum her şey yolunda oğlumda iyi kuyruğunun ısırılması dışında ama sevgidendir olur olur neyse saat epey ilerlemiş yazacağım her kelime sakıncali puff.

Günlük bugün hayvan barınağına gittim. O kadar kimsesiz, o kadar muhtaç ve o kadar sevgi dolular ki güzel kızın biri koşup kucağıma atladı.. yavruları aç, anne cılız bol bol sevgi verdiler yüreği kocaman dostlarmızı sende ziyaret edebilsen be günlük =) Sevgiyi hak eden karşılıksız sevgilerini kocaman yüreklerini yüreğine veren hayvanlar günlük be kendimle gurur duyuyorum çünkü dünya Sibelin etrafında dönmüyor biliyorum. Onunla beraber diğerlerininde(insanların) keşke herkes en az benim kadar bilebilse dünyada sadece insanların yaşamadığını...
Bir yaş gençleştim sanki :Pp Neyse günlük sevgi pıtırcığı oldum çıktım seni sevgimle boğmayayım yeter bu akdar ayrıntı.

Not: İpek senide bekleriz günlüğün tozunu hep ben almayayım puff =P

e-PaCk

Forum Gururu
He ya benim bir günlüğüm vardı değil mi
ne hevesle açmıştım ben bu günlüğü halbusemki..
yok artık kalmadı hevesim seni sibele emanet ediyorum. ara sıra uğrarım evi derler toplarım gölge misali sonra süzülürüm kayıplara karışırım ( :
benim gibi bir sahibeyi haketmek için ne gibi bi suç işledin hakkaten merak ediyorum günlük. sensiz günlerimi özetleyecek olursam ki hiç lüzum yok bence ;)
hadi günlük şerefimize;);)