• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sesin Bende Kaldı

~meLek~

GalataSaray'ım
Sesin Bende Kaldı

Sesin bende kaldı bir gece vaktiydi hani tam gidiyordun hatırladın mı? “Seni çok sevdim” dedin ya işte o an sesin bende kaldı…
Sonra hep seni düşündüm uzun zaman aklımda aralıksız kaldın Yavaş yavaş zayıfladı hayalin Önce sabah uyandığımda hatırlamadığımı fark ettim ardından dostlarla geçirilen aaaifli vakitlerde uçup gittin yanı başımdan

Ama o gece yarıları yok mu? Hani yastıkla kafamın arasında duran kilometreler boyu uzayan düşüncelerim yok mu? Onlardan çıkmadın hiç! Oysa sırf sinirlenip gidesin diye onca lüzumsuz sevişme sığdırmıştım yatağıma…

Zamanla görüntün silinmeye başladı aklımdan yüzünün detayları ellerin… Sanki önünde bir sis varmış gibisoğuk ve mesafeli bir düşe döndün

Hayat bin tane dert getirdi para meseleleri aile meseleleri dostluk karmaşası iş sorunları hani o lüzumsuzca yatağıma aldıklarımın dertleri derken bir an geldi baktım bütün gün seni düşünmemişim

Ardından bir gece seni düşünmeden uykuya dalmışlığım da vardı…

Gerçi o gece de rüyalarıma girmiştin ama rüyaları saymıyorum Sonra o sis bulutu yoğunlaştı Sen gittikçe uzaklaştın aklımda dolaşan diğer gölgelerin arasında yerini aldın

Ben başka sevdalara düştüm ihanetler acılar mutluluklar gördüm Birilerini sevdim birileri beni sevdi yalnız kaldığım ve aaaifli zamanlarım oldu Hayat işte hep bir şekilde akıp gitti

Ama bir tek şey bugün oldu hala beni terk etmedi Ne yüzün kaldı aklımda en o çok sevdiğim ellerin; bir tek sesin kaldı bende!

“Seni çok sevdim” dedin gün aklımın çengeline asılı kaldı sesin Ne zaman yağmur yağsa ne zaman güneş açsane zaman gece olsa ben hep o sesi kalbimin derinliklerinde duyup aynı soruyu sormak isterim: “O zaman niye gittin?”

Candan Ünal