• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Senin Doğum Günün Benim İse Ölüm

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Bugun Yine 25 Nisan,
Aynı O Gün Gibi Hava Hafif Yağmurlu ve Rüzgarlı Ama Yine Sen Hep Aynı,
Bugun Rastgele Geçtim Her Zaman Buluştuğumuz Cafenin Önünden ve Senin İle Ortak Arkadaşlarımızı Gördüm Selam Vermek İçin Onlara Araladım Kapıyı Nerden Bile Bilirdim Ki Seninde Orda Olacağını. Sen O Kadar Mutluydun Ki Gözün Hiç Bir Şeyi Görmüyordu Dakikalarca O Kapının Aralığından Baktım Sana Üstündeki O Kırmızı Elbisen Tanıdık Gelmişti Çünkü Çünkü Geçen Sene İşte Bugün Ben Almıştım Sana. Bugün Yaşadığın Mutluluğu Yaşamıştın O Zamanda. Boynuma Atlamıştın Sarılmıştın Kulağıma Hep Sevgi Sözcükleri Fısıldamıştın Beni Bırakmayacağına Söz Vermiştin Vermiştin Ama Bak Şimdi Ben Perişan Haldeyim Sen İse Bambaşka Mutlu Bir Halde. Unutmadan O Elbise Hala Çok Güzel Yakışıyor Buğday Tenine Dalga Dalga Sarı Saçlarına ve Mavi Gözlerine…

İçeriye Girsem mİ? Girmesem mi? Diye Düşünürken Arkadaşın Farkketi Beni O da Mutluydu Senin Gibi. Alaycı Bir Şekilde Gülerek Senin Hakkında Herşeyi Unutmuş Gibisinden Sordum Ona "Ne İşiniz Var Özel Bir Gün mü Yoksa" Keşke Sormaz Olaydım Canım Hiç Bir Zaman Bu Kadar Çok Yanmamıştı Alayla Bakan Gözlerim Dolmuştu Ağlamamak İçin Zor Tuttum Kendimi Arkadaşına Bir Ufak Hoşçakala Terk Ettim Orayı. Kapıdan Adımımı Atar Atmaz Gözyaşlarım Sel Olup Aktı.

Unutmuşsun Beni Onca Verdiğin Sözlere , Ettiğin Yeminlere Rağmen. Aslında Bilerek Gelmiştim Oraya Doğum Gününü Kutlamaya Ama Nerden Bilirdim Ki Yanında Ki Dallamanın Sana Süpriz Yapacağını. Arkadaşın Söylemeseydi Bir İçimdeki Kopan Fırtınalara İçimdeki Cinayete Tanık Oluyordum Bir Kez Daha…
Hey Güzel Kız Deniz Gözlüm Bu Yaralı Yürekten Çifte Mutluluklar Sana Takacağınız Yüzkler Şans Getirsin Hayatına Senin Doğum Günün Benim İse Kurtuluşum Olan Ölüm Günüm Kutlu Olsun Bir Kez Daha…

G.S

25/04/2010 (23:25)