sen yokken üşürüm biliyorsun!!!!

M

misafir

Ziyaretçi
Ben seni öyle deli sevdim ki, tıpkı senin bana dediğin gibi deli bir sevdayla. Bana hep deli sevgilim dedin ve bende bana yakışır şekilde en deli halimle sevdim seni. Benim gözlerime bakmak, ellerimi tutmak için her şeyi vereceğini söylerdin ya sevgilim! hani ondan sonra ne olursa olsun dünya yansın umurumda değil demiştin ya! birlikte hayatımın en güzel gününü geçirdiğimiz gün gerçekten onun bir gün süreceğini düşünmemiştim. Artık bir günlük bir hayatım var sadece ,bir günlük mutluluğum ve bir günlük ayrılık acım var. Hep ya gidersen diye korkarken aslında gideceğine hiç inanmadım. Biz yasak bir sevdanın çocuksu âşıklarıydık. Varoş sokaklara sakladım sevdamızı; bir gün kalabalıklardan sıkılırda özlersen diye senin içinde bir yol bıraktım o sokaklara giden... Bir gün gel olur mu? gel ki seni hala unutmadım diyebileyim sana. Bir gün gel ki hala sana ağlıyor gözlerim, gözyaşlarımı sil diyebileyim. Eğer gelmezsen yazık olmaz mı biriktirdiğim gözyaşlarıma yazık olmaz mı? delice haykırmak istediğim içimde dolan yutkundukça boğazımda düğümlenen aşkıma. Hep kendimi yalnız hissettim bu şehirde; ne bana ait sokaklar ne bana ait insanlar yoktu hiç bir yerinde. Ve bir gün sen geldin bu şehre. Seninle gezdiğimiz bütün sokaklarını seninle gördüğümüz tüm insanlarını bana ait yaptım çünkü onlarda sen vardın. sen giderken kokunu içime çekmiştim ya son kez sen bu şehri terk ettiğin an bütün nefesimi şehrin üzerine üfledim ki tüm şehir sen koksun diye...artık her geçtiğim sokak her oturduğum yer sen kokuyor.ama kokunda yetmiyor sevgili gözlerini görmek ellerini tutmak aşkımı sana söyleyebilmek istiyorum.çimen gözlün seni çok özlüyor sevgili..biliyorum gidiyorsun ve geri gelmeyeceksin ama giderken seninle yolladığım kalbime iyi bak sevgilim ve elimi hiç bırakma üşürüm biliyorsun

geri gelmek mümkün olsa, gelirmiydin?

E

Esma_Durmaz

Ziyaretçi
ÖyLe birini sev ki ; çünküsüz oLsun ...ELini uzattıqında tutacagın kadar yakın degiL , yüreginde hissedecegin kadar yakın oLsun !ÖyLe hisset ki onu ; gözLerinde deniz daLgalansın ..! öyLe düşünki onu ; yaLnızLık pıLını pırtını topLasin ..!Ona sevgini öyle bir anlat ki ; ne yıLdız gokyüzünde kaLsın , ne daLgaLar sahiLe çarpsın ..!ÖyLe anlat ki SEVDANI ; KaLbi sadece "Sana" atsın

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Gökyüzü çok seven ama asla kavuşamayan !!!

Sevdiğine çok acı çektiren !! onun acısıyla vijdan azabı çeken gökyüzü oldu !!!
Hayatı boyunca bir damla mutluluk için çabalayan ama asla mutlu olamayan gökyüzü oldu !!!
Hayatini bir muamma gibi sırf başkaları mutlu olsun diye mutlu göstermeye çalıştı gökyüzü !!!
Aslında çok acı çekiyordu her gece sabahlara kadar ağlıyordu sırf sevdikleri görmesin diye ağladiğini geceleri kendine yoldaş yapmıştı gökyüzü !!!

Artık umutsuzca yolun sonuna geldiğinin farkındaydı gökyüzü !!​

Bekledi sabırla büyük bir aşk la , istanbul'a aşıktı gökyüzü !! ve istanbul'da gökyüzü kendisine kavuşacaktı artık gökyüzü sevdiğine kavuşuyor !!!
Belki gök yüzünü sevenler bir mezar başında bir zeytin ağacinda belki bir gül dalında yaşatırlar sevdiğini !!!
Belki gökyüzü bu dünyada kavuşamadı sevdiğine ama belki kavuşur o dünyada sevdiğine !!!

Buda karadenizin hircinkizi yesim434 sevenlerine son şiiri son sözleri olsun hepinizi Allah'a emanet ediyorum bugün son gün dü ... !!!!