SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer

SİZİN KOCANIZ BU MADDELERE UYUYORMU?

• Evet

Oy: 4 50.0%
  • Hayir

Oy: 4 50.0%

• Toplam katılan
    8

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
-özel günlerimizi hatırlasan
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

ahbeabi

Uzman
Valla Bunları yapmıyan bi evli erkek ben şahsen tanımıyorum. Hanımda malesef aynı dertlerden müzdarip, ama hepside değil canım.:v Bazılarından.:D

Not: Umarım Arkadaşların erkek arkadaşlarıda evlilikten sonra bu ruh hali içine girmez:D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
-özel günlerimizi hatırlasan
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan
Bunların hepsini benimki de yapıyor ya :)