• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Selamlar.

Ella

Katılımcı
Senin şu an 35 CTL olmuş. Biriken CTL lerle alışveriş yapılıyor sanal dükkanımızdan BURADAN ya da bana gönderebilirsin CTL sevmiyorsan tabi biraz daha biriktirince. BURADAN :D

Konu açınca 15, cevap yazınca 5 CTL, biri mesajını beğenice 1 CTL kazanıyorsun falan filan detaylar böyle devam ediyor :)
Ne aliyoz mesela. Reelde isime yaricak seyler alinsa keske :D aman Sizin olsun napim CTL felan filan ben:P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ne aliyoz mesela. Reelde isime yaricak seyler alinsa keske :D aman Sizin olsun napim CTL felan filan ben:P

Tamam benim olsun alırım. :D

Reelde bişeyler yapmaya çalıştık aslında, ama üyelerimiz CTL > TL değişimine yaklaşmadı :D Aslında harika sonuçlar olacaktı buradaki değişimle bir roman bir kitap, bir kupa bardak falan alıp forumda yayınlayacaktık :) Ama bunu arkadaşlarımız STK lara bağış olarak değerlendirdiler. Biz de 2016 sonunda bu uygulamaya son verdik :)

Forumda Para Kazanma Dönemi: CTL > TL Değişimi

Ella

Katılımcı
Tamam benim olsun alırım. :D

Reelde bişeyler yapmaya çalıştık aslında, ama üyelerimiz CTL > TL değişimine yaklaşmadı :D Aslında harika sonuçlar olacaktı buradaki değişimle bir roman bir kitap, bir kupa bardak falan alıp forumda yayınlayacaktık :) Ama bunu arkadaşlarımız STK lara bağış olarak değerlendirdiler. Biz de 2016 sonunda bu uygulamaya son verdik :)

Forumda Para Kazanma Dönemi: CTL > TL Değişimi
Sey benim kafam 12den sonra fisi cekiyo biliyomusun bisi anlamadim ama absent bana wpden anlatir onemli bisi ddgilse bagislarim sana tum haklarimi:D