• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Selam

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Şükür :D
Ben sana öğretcem merak etme herşeyi :)
Artık bizdensinn caneem aramıza hoşgeldinn

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Meslektaşız hocam, hoşgeldiniz, geleceğinize dair emareler vardı ama kesin değildir. Önden bir yazınız geldi ki oldukça beğeni topladı zaten... Artık forumun müdavimlerinden biri olarak gördüğümü söylemek istiyorum :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hoşgeldiniz Gökhan öğretmenim. Yanınızda Rosemiz varken çabuk öğrenirsiniz emin olun. Kalıcı olacağınızı düşünüyor keyifli forumlar diliyorum.

Nevermore*

Katılımcı
Meslektaşız hocam, hoşgeldiniz, geleceğinize dair emareler vardı ama kesin değildir. Önden bir yazınız geldi ki oldukça beğeni topladı zaten... Artık forumun müdavimlerinden biri olarak gördüğümü söylemek istiyorum :)
Gül'e teşekkür etmek gerek bence . hoşbulduk hocam tekrardan . Gül yazıyı paylaşmamış olsaydı sanırım bu işe hiç girmezdim . yazdığım orada kalırdı . İnsanın takdir görmesi bir tarafa fikir alışverişi yapabilmesi için bu forum güzel bir fırsat bence . Zamanla dahada güzel olacak inş.

Nevermore*

Katılımcı
Burası yerimidir bilmiyorum ama yazı hakkındaki düşüncelerini paylaşmak isteyen varsa benim için güzel olabilir . tabiki her türlü eleştiriye açık olmam gerek . Evet biraz modern kozmoloji katarak ilginçleştirmeye çalıştım . umarım bundan sonra bu tarz temalı yazılardan sıkılmazsınız :))