Sayın adminim ve bilgisi olan arkadaşlar!

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Bir arkadaşım sordu ve ben tam olarak bu sorunun cevabını bilmiyorum.cevabın ortasında takıldım kaldım....Forum anasayfasının sonunda online olan arkadaşlar ve bugün forumu ziyaret edenler bölümünde nicklerin rengi tam olarak neyi ifade ediyor...Kırmızı olan admin..diğer koyu kırmızılar ve kalın olanlar modaretör arkadaşları ifade ettiğini biliyorum...fakat bordoya yakın olan arkadaşlar neyi ifade ediyor ince olanlar bilmiyorum..mavi olanlarda sanırım normal üye:) ama aradaki bordo nickler neyi temsil ediyor..ve maviden bordoya geçmek için ne gerekiyor?..benim gibi bilgisi olmayan bilmeyen arkadaşları aydınlatırsanız sevinirim..

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bir arkadaşım sordu ve ben tam olarak bu sorunun cevabını bilmiyorum.cevabın ortasında takıldım kaldım....Forum anasayfasının sonunda online olan arkadaşlar ve bugün forumu ziyaret edenler bölümünde nicklerin rengi tam olarak neyi ifade ediyor...Kırmızı olan admin..diğer koyu kırmızılar ve kalın olanlar modaretör arkadaşları ifade ettiğini biliyorum...fakat bordoya yakın olan arkadaşlar neyi ifade ediyor ince olanlar bilmiyorum..mavi olanlarda sanırım normal üye:) ama aradaki bordo nickler neyi temsil ediyor..ve maviden bordoya geçmek için ne gerekiyor?..benim gibi bilgisi olmayan bilmeyen arkadaşları aydınlatırsanız sevinirim..

Maviler normal üye. Zeynonun rengi yeşil bir tek oda admine rengi olması lazım. Admin kırmızı.
Mor özel üye.
Farklı olarak görüyorsan marketten nick rengini değiştirmiştir canım.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Önceden bordo olan arakadaşlar maviye nasıl dönüşüyor peki. örnek ben...bunuda açıklarsanız sevinirim..Normal üyeler özel üye olabiliyor sanırım özel üyelerde normal üyeye dönüşüveriyor..sanırım bu iş biraz karışmış şu durumda..bordo özel üye olma şartlarını yerine getirmiş bazı arakadaşlarda mavi...örneğin @MustafaCİLASUN,

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir karışıklık yok.

Özel üyelik şartlarımız belli. 2 ay boyunca forumda olmak ve en az 200 mesajı bulunmak... Ayrıca istek doğrultusunda özel üyelik yapılıyor. Otomatik özel üyeliği geçiş yok yani. Manuel olarak yapılması gerekiyor.

2 aydan daha uzun süre foruma uğramayan arkadaşların özel üyelikleri normal rütbeye dönüyor. Döndüklerinden bir defaya mahsus talep ederlerse özel üye olabiliyorlar. Ayıca geçmişinde forumdan yasaklanmış üyelerin yasaklarının kalkmasından sonra yönetim grubu ve özel üyelikleri kapalı kalıyor.

Amma kuralcısınız diyebilirsiniz ama işin cılgını çıkarmamak adına bunun da kuralları kendiliğinden oluştu yıllar içinde.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Renkler:

Kırmızı: Yönetici
Yeşil: Admin(e)
Kahverengi: S. Mod
Turuncu: Mod
Mor: Özel üye

Ayrıca üyelerimiz CTL karşılığı forumun bazı yerlerinde görünecek şekilde kendi nick renklerini değiştirebiliyor.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Bir karışıklık yok.

Özel üyelik şartlarımız belli. 2 ay boyunca forumda olmak ve en az 200 mesajı bulunmak... Ayrıca istek doğrultusunda özel üyelik yapılıyor. Otomatik özel üyeliği geçiş yok yani. Manuel olarak yapılması gerekiyor.

2 aydan daha uzun süre foruma uğramayan arkadaşların özel üyelikleri normal rütbeye dönüyor. Döndüklerinden bir defaya mahsus talep ederlerse özel üye olabiliyorlar. Ayıca geçmişinde forumdan yasaklanmış üyelerin yasaklarının kalkmasından sonra yönetim grubu ve özel üyelikleri kapalı kalıyor.

Amma kuralcısınız diyebilirsiniz ama işin cılgını çıkarmamak adına bunun da kuralları kendiliğinden oluştu yıllar içinde.

anlaşıldı ve gayet mantıklı ve ayyy kafam:)) kurallar olmalı her zaman..kurallardan yanayız..:D

Birde özel üye olmak isteyen arkadaşlar kime başvuracak...onu öğrenebilirmiyiz? Özel üye olmak isteyen bir kaç arkadaşımızın olduğunun farkındayım...Kendim için değil yanlış anlaşılmasın Ben zaten en süper özel üyeyim ALLAH tan o bölüm manuel silinmemiş:D