• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sanal Kütüphane

sherry

V.I.P
V.I.P
Çevrimiçi kütüphane ya da e-kitap katalogları alışık olmadığımız birşey değil ama burada bana bazı şeyler daha ince düşünülmüş gibi geldi. Şu anda bünyesinde 6bin'den fazla kitabı barındıran site akademik makale ya da kitaplar için oldukça iyi bir kaynak olarak görünüyor. Özellikle ingilizce eğitim gören üniversiye öğrencileri için çok faydalı bir kaynak diye düşünüyorum.Siteye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

sherry

V.I.P
V.I.P
qillamall açıkcası yukarıda yapılan yorum benim hiç hoşuma gitmedi. " GüZeL Bişiydir HeRaLDe.." yazılmış, bu cümleden anlaşılan verilen site incelenmemiş, ihtimallere dayalı bir yorum yapılmış. Buradaki amaç nedir bilmiyorum. Lütfen emeğe saygı gösterelim. Her konunun altına yorum yazmak zorunda değiliz, ilginizi çekmiyorsaya incelemeyebilirsiniz ve tabiki yorumda yapmazsınız. Bence konuyu ekleyen için bu içerikte bir yorum, hiç yorum yapılmamasından ya da olumsuz bir yorum yapılmasından daha üzücü durum. Ayrıca Türkçe konusunda biraz daha duyarlı olursanız sevinirim.