Sana güvenilir biri olmak istiyorum

• Konuyu açan Rüya Kaya
  • Açılış tarihi
R

Rüya Kaya

Ziyaretçi
Bana kırgın olmana rağmen, Sana değer veriyorum ve ilişkimizi önemsiyorum. Umarım bu sorunu aşabilir ve birlikte daha güzel anılar biriktirebiliriz. Bu konuda ne yapabileceğim konusunda bana fikir verirsen sevinirim yada beraber bir Dr gidelim sana bunca zamandir çok haksizlik ettim ve Degerini hiç bilmedim senin bunlari yapacagini dahi aklima getirmedim çünkü sen sesizligini korudun Benim her sesimi yükseltigimde sen sustun ama herseye ragmen ben asla senin böyle birsey yapacagini düsünmedim ta ki postaci nin imzali getirdigi mektup görene kadar Ben seninle biraz bas basa kalip seninle konusmak ve sana yeniden söz vermek istiyorum
Eğer konuşmak istemezsen, bu da senin kararın Umarım zamanla öfken ve kırgınlığın azalır ve tekrar birbirimize yakınlaşabiliriz :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Ah.. Aranızdaki problem umarım düzelir .
Ama bezen bitmesi her iki taraf için de daha iyidir. Zormala hiç sevmem o yüzden bu yorumum :)

Tek taraflı anlayış veya sabır maalesef eninde sonunda tükeniyor. Tüm samimiyetinizle karşısına geçip buraya yazdığınız gibi açık açık konuşmak en iyisi . Ama işe yarar diyemem bazen insan herşeye rağmen vazgeçmeyi seçer .