• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sade ve Zarif mezuniyet elbisesi modelleri

Gönülçelen

Sen zamana bırak gerisini ben hallederim...
Özel üye
tüllü olanlar hariç hepsi güzelmiş :) mezuniyetim aklıma geldi bak duygulandım cok güzeldi. üniversite yıllarımı özledim

Gönülçelen

Özel üye
@dderya cım sana elbisenin fotoğrafını atayım bir ara canım:) ama siyah bel kısımlarında yan taraflardan küçük transparan detay vardı. transparan kısımların üst tarfları ve askı ksımların oldugu yerde altın sarısı vardı ve kısa bir elbiseydi:)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Ayyyy cok guzel bi elbise canlandi gozumde :)
Resmini bana atarsan cok sevinirimm
Benim lise mezuniyetindeki de kollari uzun, dantelli, etegi de kisa beyaz tullerden olusuyodu. Saclarima da kucuk bi tac takmistimm resmimi bulabilirsem bn de sana atayim :)

Gönülçelen

Özel üye
oooo seninde gayet hoşmus sanırım deryacım:) mezuniyet elbisesinin kısa olması taraftarıyım ben zaten o gece senin gecen ve gönlunce dans edeceksin eteklerinin ayağına dolanmasını istemezsin :) tamam sende at canım eminim yakısmıstır:)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Ben kendimkini internetten almistim, bir baktim gecelik gibi bisey geldi :D ama sonra Kemeralti Carsisini saatlerce dolasip astar kumasinin aynisindan buldum ve birazcik uzattim etegi :D