S7'ye Iphone 6s Özelliği!

cemree

=)=)
V.I.P
Kuvvetli ve hafif dokunmaları birbirinden ayırt etmeye yarayan 3D Touch, iPhone 6'nın ve iPhone 6 Plus'ın en önemli özelliklerinden bir tanesiydi. Bu teknoloji yeni dedikoduya göre Samsung'un yeni telefonlarında da yer alacak.

OA3uqmj.jpg


Wall Street Journal'a göre Galaxy S7 ve kavisli Galaxy Edge, 3D Touch'a benzer bir teknolojiyle gelecek. Aynı sitenin iddiasına göre Galaxy S7, microSD desteği de sunacak. Edge sürümündeyse microSD slotu bulunmayacak. Galaxy S7'nin tasarım açısından Galaxy S6'yla aynı görüneceği ancak arka kamerasının çıkıntılı olmayacağı söyleniyor.

Diğer dedikodular arasında Galaxy S7'de bir USB-C portunun ve retina tarayıcısının olacağı var. Ancak retina tarama işlevinin Galaxy S5'te olacağı da söylenmiş, bu söylentiler gerçeğe dönüşmemişti.

WSJ'ye göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak, ardından Mart ayında piyasaya sürülecek. Bununla birlikte önceki bazı dedikodular, Galaxy S7'nin Mobil Dünya Kongresi'nden önce tanıtılabileceğini de söylemişti. Bu yüzden çıkış tarihi için kesin bir şey söylemek şu an zor.
 
Top